افق
افق
هویت بصری افق رنگ 6

معرفی افق ایرانیان

داستان آژانس تبلیغاتی و برندینگ افق ایرانیان در سال 1398 در شهر ارومیه با 2 نیروی کار استارت خورد. در ابتدای کار، خدمات مجموعه بسیار محدود بوده و شرکت در جذب نیروی حرفه ای راندمان بسیار ضعیفی داشت به همین دلیل مدیریت این مجموعه در اسفند ماه سال 1400 با 7 نفر نیروی کار تصمیم به اتمام فعالیت خود گرفت.  

در طی دوراهی ایجاد شده مدیریت مجموعه افق ایرانیان تصمیم به جایگزین نیروهای متخصص و حرفه ای به جای نیروهای غیر حرفه ای و مبتدی گرفت. در ابتدای این مسیر به صورت معجزه‌آسایی نیروهای حرفه‌ای وارد شرکت شدند و روز به روز تعداد آنها نیز افزایش پیدا کرد.

 در این بازه زمانی مدیر جوان مجموعه افق ایرانیان با پیاده سازی سبک مدیریتی به روز و اروپایی توانست به راحتی نیروهای حرفه‌ای خود را در شرکت حفظ نماید و در پایان 6 ماه، این مجموعه 2 نفری به مجموعه 25 نفری با نیروهای حرفه ای، جوان و بسیار خلاق تبدیل شد. 

پس از تغییر و تحولاتی که طی چند ماه در این مجموعه رخ داده بود شرکت توانست به ارائه خدمات حرفه ای همچون برنامه‌نویسی، طراحی سایت‌، سئو، طراحی انیمیشن 3 بعدی، موشن گرافیک، تیزر تبلیغاتی و… بپردازد و آماده همکاری با مجموعه‌های بزرگ شد.

در این مسیر مجموعه افق ایرانیان شروع به مذاکره با سازمان‌ها و ارگان‌های بزرگ دولتی و خصوصی نمود و با توجه به قدرت مذاکره مجموعه؛ اولین قرارداد بزرگ با وزارت کشور جهت تولید محتوا با موضوع “افزایش جمعیت و جوان گرایی” امضا شد که این موضوع تبدیل به یکی دیگر از عوامل رشد انفجاری مجموعه شد که به دنبال خود قراردادهای بزرگتری را نیز رقم زد.