آیکون خط ستاره دار
طراحی کاتالوگ در ارومیه

طراحی کاتالوگ در ارومیه

نحوه معرفی و ارائه محصول یا خدمت بخش مهمی از فرآیند فروش آن را رقم می زند. شما باید بتوانید ویژگی های مهم، مزایای رقابتی، ارزش ها، نقاط قوت و اطلاعات اساسی محصول خود را به شیوه ای جذاب و تاثیر گذار به مشتریان عرضه کنید. 

کاتالوگ ها نماینده ای از برند و هویت کسب و کار شما بوده و در روند توسعه برند و فروش نقش مهمی ایفا می کنند. کاتالوگ ها قادرند با طراحی چشمگیر و جذاب خود، مخاطب را به آشنایی بیشتر با برند و محصولات ترغیب کنند.

طراحی کاتالوگ در ارومیه
قیمت طراحی کاتالوگ در ارومیه
کاتالوگ

کاتالوگ چیست؟

کاتالوگ دفترچه یا کتابچه ای است که شرکت ها، سازمان ها و واحدهای تولیدی برای معرفی محصولات و خدمات خود از آن استفاده می کنند. کاتالوگ ها در اختیار مشتریان، بخش فروش، بازاریاب ها، تصمیم گیرندگان، شرکای تجاری و… قرار می گیرند. تمامی اطلاعات مهم و ضروری یک محصول یا خدمت در کاتالوگ درج می شود تا مشتریان محصولات مختلف را مقایسه کرده و متناسب با نیاز خود، تصمیم گیری بهتری داشته باشند. 

کاتالوگ ها یکی از مهمترین ابزارهایی هستند که بین محصولات و مصرف کنندگان ارتباط ایجاد می کنند و به نوعی ویترین یک کسب و کار محسوب می شوند. لذا لازم است در کیفیت طراحی و چاپ کاتالوگ دقت لازم به عمل آید تا خروجی منحصر به فرد و حرفه ای حاصل گردد.

آشنایی با انواع کاتالوگ

انواع کاتالوگ

طراحی و چاپ کاتالوگ در ارومیه برای هر کسب و کاری متناسب با نیازها و بودجه کارفرما انجام می گیرد. کاتالوگ ها را می توان بر اساس معیارهای مختلفی دسته بندی کرد، از جمله:

 • نوع صحافی: صحافی کاتالوگ ها عمدتا به شکل صحافی مفتول تخت، صحافی مفتول لوپ، صحافی فنری و صحافی چسب گرم هستند.
 • ابعاد: کاتالوگ ها از نظر ابعاد محدودیتی ندارند اما رعایت اندازه های رایج و استاندارد می تواند کارایی آن ها را به طرز قابل توجهی بهبود دهد. سایزهای a4 و a5 برای کاتالوگ ها مرسوم است.
 • نوع کاربری: در حالت کلی، کاتالوگ ها بر اساس نوع کاربری به دو دسته صنعتی و تبلیغاتی تقسیم می شوند. کاتالوگ صنعتی برای جذب سرمایه بوده و از تکنیک های تبلیغاتی و اغراق در طراحی استفاده نمی شود بلکه بیشتر بر روی توانمندی ها و واقعیت تاکید می شود. کاتالوگ های تبلیغاتی با اهداف تبلیغاتی و به نمایش گذاشتن ویژگی های برجسته محصولات و افزایش فروش طراحی می شوند. 
 • نوع چاپ: از متداول ترین روش های چاپ کاتالوگ می توان به چاپ افست و دیجیتال اشاره کرد که هر کدام کیفیت چاپ و ویژگی های خاص خود را دارند. همچنین از متریال های مختلفی مانند تحریر، گلاسه، پی وی سی، کرافت و… با توجه به نیاز، نوع کسب و کار و بودجه می توان استفاده کرد.
طراحی کاتالوگ محصولات در ارومیه

کاتالوگ محصولات

در کاتالوگ محصولات اطلاعات اساسی و جزئیات مهم مانند توضیحات، مجوزها، نام، مدل، ابعاد، قیمت، وزن، رنگ، مواد اولیه، ویژگی های مهم، نظرات مشتریان و… درج و سازماندهی می شود. طراحی کاتالوگ در ارومیه با قرار دادن اطلاعات فنی و سایر ویژگی های یک محصول به مشتری کمک می کند تا محصول را به خوبی بشناسد و تجربه کاربری بهتری کسب کند.

کاتالوگ خدمات

کاتالوگ های خدمات شامل لیستی از خدماتی هستند که یک کسب و کار ارائه می کند. در این کاتالوگ ها اطلاعات لازم در مورد جزئیات خدمات، نحوه اجرای آن ها، اطلاعات تماس شرکت و… داده می شود. طراحی کاتالوگ در ارومیه از نوع خدماتی، بدون توجه به زمان و مکان، امکان دسترسی بهتر به منابع پشتیبانی و خدماتی را فراهم کرده و ضمن جلب رضایت کاربر، در بهبود برندینگ و رشد درآمد کسب و کار نقش مهمی ایفا می کند.

طراحی کاتالوگ خدمات در ارومیه
طراحی کاتالوگ تبلیغاتی در ارومیه

کاتالوگ تبلیغاتی

کاتالوگ های تبلیغاتی، یک کسب و کار یا برند را برای مشتریان و شرکای تجاری معرفی و تبلیغ می کنند. آن ها بیشتر جنبه تبلیغاتی و اطلاع رسانی داشته و با هدف افزایش آگاهی از برند، فروش، کسب اعتبار و جلب اعتماد مخاطبان مورد استفاده قرار می گیرند. لذا باید از طراحی حرفه ای، افکت ها و تصاویر تبلیغاتی، هویت بصری مرتبط با برند و جذابیت بالایی برخوردار باشند تا مشتریان را به ارتباط با برند و خرید ترغیب نمایند.

کاتالوگ آموزشی

کاتالوگ های آموزشی با هدف ارائه آموزش، راهنمایی و مشاوره در زمینه محصولات، خدمات و… بکار می روند. در کاتالوگ های آموزشی، راهنمایی ها و اطلاعات جامعی در خصوص نحوه عملکرد، استفاده بهینه از محصولات و کارکردهای آن ارائه می شود. همچنین نکات مهم و تصاویر نمونه قرار می گیرد.

کاتالوگ اموزشی در ارومیه
طراحی کاتالوگ نمونه کار در ارومیه

کاتالوگ نمونه کار

کسب و کارها می توانند با سفارش طراحی کاتالوگ در ارومیه، نمونه کارهای خود را به صورت منسجم و سازمان یافته برای مشتریان خود عرضه کنند. مشتریان به کمک اطلاعات و تصاویر موجود در این کاتالوگ ها، می توانند به راحتی همه نمونه کارها را با هم مقایسه و در نهایت طرح یا محصول مورد پسند خود را انتخاب کنند. کاتالوگ نمونه کار برای مشاغلی مانند طراحی گرافیک، طراحی داخلی، صنایع دستی، عکاسی، خیاطی، آرایشگری، معماری و… بسیار کاربردی است.

مزایای طراحی کاتالوگ

اهمیت طراحی کاتالوگ

اهمیت کاتالوگ ها به عنوان یک ابزار تبلیغاتی حرفه ای عبارتست از: 

 • فرصتی فراهم می شود تا محصولات و خدمات به شکل جذاب، مختصر، سازماندهی شده و مرتبط با نیاز و ترجیحات مشتریان معرفی شوند.
 • ارائه جزئیات مهم محصول در کنار استفاده از تصاویر با کیفیت، طراحی خلاقانه و محتوای مفید منجر به تمایز برند از رقبا می شود.
 • با انتخاب رنگ، سبک، تصاویر و تایپوگرافی مناسب در طراحی کاتالوگ، می توان ضمن ارتقا تجربه کاربری مشتریان، بر بهبود نگرش و ارتباط آنان با برند اثرگذار بود. 
 • کاتالوگ نقش پررنگی در شناسایی برند، توسعه بازار محصول، جذب فرصت های تجاری جدید و برندینگ دارد.
 • کاتالوگ شخصیت و ماهیت برند را منعکس می کند و در شکل گیری احساس اولیه و گرایش مخاطب نسبت به برند نقش مهمی دارد.
 • کاتالوگ های دیجیتال قابلیت به اشتراک گذاری بالایی دارند که می تواند در افزایش آگاهی از برند و فروش بسیار مفید باشد. همچنین موجب بهبود سئو سایت، افزایش ترافیک ورودی وب سایت، افزایش نرخ بازدید صفحات شبکه های اجتماعی و سهولت دسترسی کاربران می شود. 
 • کاتالوگ ها قابل لمس بوده و به عنوان یک تجربه فیزیکی ارتباط بهتری با مخاطب برقرار می کنند. 
 • کاتالوگ ها سبک و قابل حمل بوده و به راحتی در دسترس افراد قرار می گیرند. همچنین قابلیت بالایی برای نگهداری طولانی مدت در نزد مشتریان و یادآوری برند دارند. 

ایجاد هویت برند

استفاده از المان های بصری و هویتی برند مانند فونت، طیف رنگی، لوگو، تصاویر و… در طراحی کاتالوگ به شناخته شدن برند کمک می کند. اگر طراحی کاتالوگ به صورت هماهنگ و منسجم با سایر ابزارهای تبلیغاتی و بازاریابی انجام شود، موجب تقویت هویت برند و افزایش اعتماد و وفاداری مشتریان می شود. 

جلب توجه

با سفارش طراحی کاتالوگ در ارومیه و بکارگیری طراحی حرفه ای، پالت های رنگی زیبا، توجه به تاثیرات روانشناسی رنگ ها و المان ها، تصاویر جذاب و محتوای قدرتمند می توانید تاثیر گذاری بالایی بر روی مخاطبان خود داشته باشید. در این حالت، مخاطبان برای مطالعه و بررسی بیشتر کاتالوگ تمایل پیدا می کنند. در نتیجه کاتالوگ ها قادرند با ایجاد تعامل مثبت، مشتریان را به خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر تشویق کنند.

افزایش فروش

طراحی کاتالوگ حرفه ای در ارومیه با ارائه اطلاعات دقیق و کامل، ایجاد آگاهی، نمایش ارزش و نقاط تمایز کالا و خدمات و نشان دادن کسب و کار به عنوان یک برند قابل اعتماد نقش برجسته ای در افزایش فروش ایفا می کند. می توان با استفاده از تکنیک های بازاریابی مانند فروش محدود، تخفیفات و پیشنهادات ویژه مشتریان را به خرید فوری متمایل نمود.

کاربرد در کمپین های تبلیغاتی

طراحی کاتالوگ در ارومیه هم به شکل چاپی و هم به شکل دیجیتال انجام می شود. لذا کاتالوگ ها می توانند در کمپین های تبلیغاتی به منزله یک فروشنده و بازاریاب حضوری عمل کرده و به عنوان واسطی میان مصرف کننده و تولید کننده باشند. در واقع کاتالوگ ها به عنوان یک منبع اطلاعاتی، قادرند به تمام نیازها و سوالات مشتریان پاسخ دهند.

به کمک ترکیب کاتالوگ با سایر اقلام تبلیغاتی و تجزیه و تحلیل رفتار مشتری و سفارشی سازی کاتالوگ ها بر اساس پرسونای مخاطب؛ می توان تبلیغات هدفمندی انجام داد که فروش حاصل از کمپین ها را به طرز چشمگیری بهبود بخشید.

قیمت طراحی کاتالوگ در ارومیه

عوامل تاثیر گذار در هزینه کاتالوگ در ارومیه

هزینه طراحی و چاپ کاتالوگ در ارومیه تحت تاثیر فاکتورهای مختلفی است که در ادامه بررسی شده اند.

حجم و تعداد صفحات

تعداد و ابعاد صفحات بر هزینه طراحی کاتالوگ در ارومیه موثر است. حجم صفحات کاتالوگ، بستگی به تعداد محصولات و خدماتی دارد که قصد معرفی و تبلیغ آن ها را دارید. همچنین چینش محصولات و محتوا نیز در برآورد تعداد صفحات موثر است. طبیعتا هر اندازه تعداد صفحات بیشتر باشد، هزینه ها افزایش خواهند یافت.

پیچیدگی طراحی

طراحی کاتالوگ در ارومیه برای گرافیک های پیچیده با جزئیات و ریزه کاری های زیاد، هزینه های بیشتری در بر دارد. در حالی که برای طرح های ساده تر، هزینه ها به مراتب کمتر است. همچنین سفارشی سازی کاتالوگ ها و استفاده از سبک های طراحی اختصاصی و منحصر به فرد، در مقایسه با طرح های معمولی و یا قالب آماده قیمت بالاتری خواهد داشت.

کیفیت چاپ

کیفیت کاتالوگ چاپی به عواملی مختلفی همچون روش چاپ، جنس و ضخامت کاغذ، جنس روکش، تجهیزات چاپخانه، مرغوبیت مواد اولیه، رنگ های مورد استفاده و… بستگی دارد. شما می توانید میزان کیفیت چاپ کاتالوگ در ارومیه را با در نظر گرفتن نیازها و بودجه خود انتخاب کنید. بدیهی است هر اندازه کیفیت چاپ بهتر باشد، کیفیت تصاویر و جذابیت ظاهری کاتالوگ را افزایش می دهد.

نیاز به عکاسی

اگر کارفرما برای طراحی کاتالوگ، به خدمات دیگری همچون تصویر سازی یا عکاسی اختصاصی نیاز داشته باشد، هزینه جداگانه ای در نظر گرفته می شود.

برای چاپ کاتالوگ در ارومیه می توانید از انواع عکاسی صنعتی و تبلیغاتی بهره مند شوید. تعرفه های عکاسی از خدمات، محصولات، پرسنل، تجهیزات، فناوری های مورد استفاده، فضای کسب و کار و… به فاکتورهایی مانند سایز سوژه، تعداد عکس ها، نوع عکاسی، ادیت های مورد نیاز و… بستگی دارد.

تحویل فوری

فرآیند طراحی و چاپ کاتالوگ در ارومیه بر اساس اهداف و استراتژی های کارفرما، طی برنامه ریزی و زمانبندی دقیقی انجام می شود. چنانچه کارفرما بر حسب ضرورت، درخواست تحویل سریع پروژه را داشته باشد، هزینه های نهایی افزایش خواهند یافت.

تولید محتوا

کاتالوگ ها علاوه بر محتواهای بصری، حاوی محتواهای متنی و توضیحی نیز می باشند. محتواها به اندازه تصاویر و المان های گرافیکی با ارزشند و وجود محتوای کپی شده و مبتدی باعث اثر منفی بر روی مشتریان می شود. معمولا تهیه محتوای کاتالوگ برعهده کارفرما می باشد. اگر کارفرما درخواست تولید محتوای مناسب و باکیفیت و یا اصلاح و ویرایش متن از سوی ارائه دهنده خدمات طراحی کاتالوگ در ارومیه را داشته باشد، بر هزینه های نهایی تاثیر گذار خواهد بود. 

وجود فناوری QR

نصب QR کد بر روی کاتالوگ باعث می شود در زمان کم، اطلاعات بیشتری در مورد محصول یا خدمت به مشتری عرضه گردد. کدهای کیو آر را می توان به راحتی با برنامه های گوشی هوشمند، اسکن و مطالعه کرد لذا برای تقویت بازاریابی و تعامل با مشتریان بسیار کاربردی هستند. استفاده از QR کد بر روی کاتالوگ، تعرفه طراحی کاتالوگ را افزایش می دهد. 

حجم سفارش

حجم سفارش طراحی کاتالوگ در ارومیه نیز بر قیمت طراحی و چاپ کاتالوگ موثر است. کاتالوگ هایی که تعداد زیادی محصول یا خدمت را در بر می گیرند؛ هزینه بیشتری خواهند داشت. ممکن است برای تعداد معینی محصول، چند کاتالوگ در سبک های مختلف و برای اهداف خاصی سفارش داده شود که این موضوع نیز در برآورد تعرفه نهایی لحاظ می شود.

پشتیبانی و ویرایش

بعد از طراحی اولیه، فایل در اختیار کارفرما قرار می گیرد تا نظر خود را اعلام نماید. بنا به بازخورد دریافتی، تعداد مشخصی ویرایش (طبق توافق اولیه انجام شده) بر روی طرح اعمال خواهد شد. چنانچه تعداد دفعاتی که فایل مورد اصلاح قرار می گیرد بیشتر شود، قیمت کاتالوگ افزایش خواهد یافت.

تجربه و مهارت طراح

میزان تجربه و مهارت طراح هم در تعیین تعرفه طراحی کاتالوگ موثر است. طراحان حرفه ای توانایی و دانش فنی بالایی دارند. آن ها با استفاده از تخصص و تجربه خود می توانند کاتالوگ های حرفه ای و منحصر به فردی در کمترین زمان و بالاترین کیفیت ارائه دهند. 

انتخاب بهترین شرکت برای طراحی کاتالوگ در ارومیه

بهترین شرکت طراحی کاتالوگ در ارومیه

زمانی که یک کسب و کار اقدام به طراحی و چاپ کاتالوگ می کند، طبیعتا انتظار دستیابی هر چه بهتر به اهداف و نتایج دلخواه خود را دارد. 

طراح کاتالوگ باید با اصول اساسی طراحی آشنا باشد و بتواند طرحی متناسب با نوع خدمات، محصولات و ماهیت برند ارائه دهد. به عنوان مثال در تعیین ابعاد، ترکیب عناصر، صفحه بندی درست، توجه به مفاهیم چاپ، اولویت بندی اطلاعات، محتواها و… دقت لازم را به عمل آورد. در غیر این صورت کاتالوگ عملا هیچ فایده بخصوصی برای صاحبین کسب و کارها به بار نخواهد آورد.

شما باید سفارش طراحی و چاپ خود را به شرکت های معتبر و متخصص بسپارید. در ادامه به چند ویژگی مهم برای شناسایی بهترین شرکت طراحی کاتالوگ در ارومیه پرداخته ایم.

بررسی نمونه کارها

شرکت های فعال در زمینه طراحی گرافیک و کاتالوگ نمونه کارهای خود را در وب سایت و سایر پلتفرم های آنلاین در معرض دید مشتریان قرار می دهند. برای انتخاب بهترین شرکت طراحی کاتالوگ در ارومیه، می توانید به بررسی نمونه کارها، نقاط ضعف و قدرت آنها بپردازید. وجود سابقه بالا در کنار نمونه کارهای حرفه ای و باکیفیت نشان از اعتبار و تخصص شرکت دارد.

نظرات و بازخوردها

مطالعه نظرات و بازخوردهای مشتریان قبلی و میزان رضایت آنان، راهی برای آگاهی از اعتبار و کیفیت خدمات مجموعه طراح می باشد. شما می توانید با مراجعه به وب سایت یا صفحات شبکه های اجتماعی شرکت، از تجربیات سایر مشتریان آگاه شوید. اگر شرکت طراح از مشتریان وفادار و بازخوردهای مثبت در محافل مختلف برخوردار باشد، می توان در مورد همکاری با آنان امیدوار بود.

تخصص

تخصص و دانش بالا از مهمترین معیارهای انتخاب بهترین شرکت طراحی کاتالوگ در ارومیه است. رعایت اصول و جوانب طراحی حرفه ای، استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها، طراحان مجرب و متخصص، ایده پردازی های قدرتمند و بدیع، تسلط بر بهترین نرم افزارهای طراحی گرافیک، توانایی ایجاد طرح های منحصر به فرد و اثرگذار، شناخت اصول و تکنیک های تبلیغات و بازاریابی از جمله ویژگی هایی است که شرکت مورد نظر باید داشته باشد.

توانایی درک نیازهای کسب و کار

بهترین شرکت طراحی کاتالوگ در ارومیه باید به دقت نیازهای مشتری خود را شناسایی و درک کرده و برای رفع این نیازها، بهترین و مناسب ترین راهبردهای طراحی را اتخاذ کند. مجموعه طراح باید توانمندی های لازم برای شناخت عمیق مخاطب، رقبا، روند تغییرات فضای بازار و اهداف کسب و کار را داشته باشد. در غیر این صورت جز هدر رفت هزینه، زمان، اعتبار و وجهه برند چیزی نصیب شما نخواهد شد.

سلیقه هنری طراح

ذوق و سلیقه هنری طراح و توانایی های بالقوه او برای استفاده بهینه از فضا، رنگ، تایپو گرافی و تصاویر بسیار اهمیت دارد. خلاقیت در ایجاد و ترکیب نمادها، کلمات و المان های بصری با استفاده از مفاهیم و اصول زیبا شناسی برای خلق یک نمایش بصری جذاب و دلنشین از مهم ترین خصوصیات گرافیست های حرفه ای یک شرکت مطرح است.

تحویل به موقع

بهترین شرکت طراحی گرافیک در ارومیه باید توانایی لازم برای مدیریت درست پروژه ها را از نظر زمانبندی و تحویل به موقع داشته باشد. تحویل بموقع پروژه نه تنها موجب رضایت مشتریان می شود، بلکه به افزایش اعتبار برند شرکت طراح نیز کمک می کند. همچنین انعطاف پذیری و آمادگی برای تطبیق با تغییر در برنامه ها و نیازهای پروژه، از دیگر خصوصیات یک شرکت خوب است.

بودجه

برترین شرکت های طراحی کاتالوگ در ارومیه، تعرفه های خدمات خود را به صورت شفاف و صریح به همراه جزئیات در مراحل اولیه پروژه به مشتریان خود اعلام می کنند. علاوه براین، قیمت خدمات خود را به صورت منطقی و واقع بینانه به تناسب کیفیت و حرفه ای بودن کار خروجی در نظر می گیرند.

ارتباط فعال

در فرآیند طراحی کاتالوگ در ارومیه، ایجاد یک ارتباط دوسویه، شفاف و حرفه ای با مشتریان بسیار حائز اهمیت است. برای یک طراحی خوب؛ نحوه پاسخگویی، مشتری مداری و سبک گفتگو میان کسب و کار و شرکت طراح، برای کشف انتظارات و ایده آل های پروژه موثر خواهند بود. همه این موارد مشخص می کنند که آیا امکان همکاری سازنده وجود دارد یا نه.

سفارش کاتالوگ در ارومیه

سفارش چاپ و طراحی کاتالوگ در ارومیه

شما می توانید برای سفارش طراحی و چاپ کاتالوگ در ارومیه با کارشناسان مجموعه تبلیغاتی و برندینگ افق ایرانیان در ارتباط باشید و این مجموعه با بهره گیری از نیروهای جوان و خلاق و همچنین دانش روز دنیا بهترین همراه شما در مسیر برندینگ شما خواهند بود.
برای سفارش طراحی و چاپ کاتالوگ در ارومیه با مشاوران ما تماس بگیرید.

ارتباط با ما
لوگو آژانس تبلبغاتی و برندینگ افق ایرانیان
جمع بندی

سخن پایانی

اگر قصد معرفی بیزینس خود به مشتریان، توسعه برند، مذاکره با شرکت های بزرگ و یا برگزاری جلسات با شرکای تجاری خود را دارید، ارائه یک کاتالوگ بسیار مفید خواهد بود. کاتالوگ ضمن آنکه تمام اطلاعات مورد نیاز را به شکل شفاف و جذاب در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد، نشان از اعتبار، حرفه ای بودن و اصالت برند دارد.

با طراحی یک کاتالوگ اختصاصی می توانید علاوه بر نشان دادن اهداف، ارزش ها و ماهیت کسب و کارتان؛ یک روش آسان برای تبلیغ و معرفی خود به طیف وسیعی از مشتریان هدف اتخاذ کنید.

شرکت افق ایرانیان فعال در زمینه طراحی و چاپ کاتالوگ در ارومیه آماده ارائه خدمات تخصصی به صاحبین مشاغل می باشد. کاتالوگ های طراحی شده در این شرکت کاملا حرفه ای، خلاقانه، منحصر به فرد و متناسب با نیازها و جوانب برند شما طراحی و چاپ می شوند.

سوالات پر تکرار

سوالات متداول

هزینه های چاپ کاتالوگ به فاکتورهای مختلفی از جمله نوع و جنس کاغذ، ابعاد، طراحی، رنگ، نوع چاپ، کیفیت مواد اولیه، کیفیت دستگاه های چاپ، تیراژ و… بستگی دارد. برای چاپ ارزان کاتالوگ در ارومیه، می توانید سفارش طراحی و چاپ کاتالوگ خود را در شرکت افق ایرانیان ثبت نمایید.

برای طراحی اصولی کاتالوگ توجه به اندازه و قالب متناسب، رویکرد بصری مناسب، تایپوگرافی، ترکیب المان ها، هماهنگی با عناصر هویت برند، ترجیحات و نیازهای مخاطبان، پیام های منسجم و قانع کننده، خلاقیت و… اهمیت دارد.

انواع کاتالوگ ها شامل تبلیغاتی، صنعتی، فروش، معرفی شرکت، تخفیفات و پیشنهادات ویژه، آموزشی، مد و پوشاک و نمونه کار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *