آیکون خط ستاره دار
تیزر تبلیغاتی در ارومیه

تیزر تبلیغاتی در ارومیه

یکی از موثرترین تکنیک ها جهت معرفی برند، محصول، خدمات و… برای کسب و کارها، استفاده از محتوای صوتی و تصویری اصولی و حرفه ای است. ساخت تیزر تبلیغاتی در ارومیه از روش های تولید محتوای صوتی و تصویری می باشد که این روش باعث می شود تا مخاطبین به اهداف صاحبان مشاغل پی ببرند. در ادامه به چگونگی ساخت تیزر تبلیغاتی در ارومیه، انواع، کاربردها و دیگر موارد اشاره شده است. 

انواع تیزر تبلیغاتی

انواع تیزرهای تبلیغاتی در ارومیه

ابتدا باید به بررسی انواع مختلف تیزرها پرداخت. مدت زمان تیزرهای تبلیغاتی زیر 60 ثانیه می باشد و ساخت تیزر در ارومیه از لحاظ نوع و محتوا به دسته‌ های مختلفی تقسیم می گردند همچون تیزرهای تبلیغاتی رئال، تیزر تبلیغاتی انیمیشن، تیزر تبلیغاتی رئال و انیمیشن و تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک.

تیزر تبلیغاتی رئال

برای ساخت تیزرهای تبلیغاتی رئال، از لوکیشن ها و بازیگران واقعی استفاده می شود و از شخصیت های گرافیکی و یا انیمیشنی استفاده نمی شود. از این رو تیزر تبلیغاتی رئال برای نمایش های تلویزیونی بسیار مناسب است؛ به گونه ای که حتی رسانه های مجازی نیز از این نوع تیزر استفاده می کنند. 

تیزر تبلیغاتی انیمیشن

نقطه مقابل تیزر رئال، تیزر انیمیشن است زیرا هویت ها یا حتی لوکیشن های واقعی در آن دیده نمی شود. در این نوع تیزر، مانند تیزرهای تبلیغاتی چاکلز، چی توز و… از محیط ها و شخصیت های انیمیشنی استفاده شده است. 

تیزر تبلیغاتی رئال انیمیشن (تلفیقی)

این نوع تیزر از تلفیق دو نوع تیزر تبلیغاتی رئال و انیمیشن ایجاد می شود. این سبک از تیزرها به دلیل استفاده ترکیبی از اشخاص واقعی در کنار اشخاص کارتونی در یک لوکیشن واقعی، جذابیت منحصر به فردی پیدا کرده است.

تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک

به متحرک نمودن طرح های گرافیکی، موشن گرافیک گفته می شود. این سبک، انقلابی در عرصه تبلیغاتی محسوب می شود زیرا بدون نیاز به دوربین، اشخاص و لوکیشن واقعی است. موشن گرافیک دارای جذابیت های بصری ویژه ای است که این امر موجب می شود کاربران ویدئو را تا انتها مشاهده کنند.

موارد استفاده از تیزرهای تبلیغاتی

در کجا می توان از تیزرهای تبلیغاتی استفاده کرد؟

تیزرهای تبلیغاتی یکی از پرطرفدارترین انواع تبلیغاتی در دنیای امروزی است. موارد استفاده از تیزرهای تبلیغاتی به شرح زیر می باشد:

 • تلویزیون؛ آگهی بازرگانی تلویزیون، نوعی تبلیغ با هدف ایجاد حس انگیزه و اشتیاق در مردم برای شناخت نسبی خدمات کسب و کار شما است. 
 • بستر وب؛ در دنیای کنونی افراد بیشتر کارهای خود را به صورت آنلاین انجام می دهند در نتیجه امکان مشاهده تیزرهای تبلیغاتی در این فضا زیاد است.
 • شبکه های اجتماعی؛ با افزایش تعداد کاربران در شبکه های اجتماعی اعم از پلتفرم های داخلی و خارجی، استفاده از تیزر های تبلیغاتی در این بستر ها نیز افزایش یافته است. 
 • تیزرهای سینمایی؛ پایه و اساس تیزر رئال، تصویربرداری، تدوین، نور و صدا است. حالت پیشرفته و حرفه ای این نوع از تیزرها، تیزرهای سینمایی می باشد.
تیزر تبلیغاتی در ارومیه
عکس تیزر تبلیغاتی در ارومیه
مزیت های تیزر تبلیغاتی

مزایای استفاده از تیزر تبلیغاتی در ارومیه

مسلما هر کسب و کاری با اهداف خاصی اقدام به تهیه تیزر تبلیغاتی می نماید. در ادامه مطلب به چند مورد از مزیت‌ های سفارش تیزر تبلیغاتی در ارومیه، برای تمامی برندها و کسب و کارها اشاره می‌ شود. 

بازار هدف تبلیغاتی

بازار هدف سفارش تیزرهای تبلیغاتی

در صورت مشخص نبودن هدف و مخاطبین یک کسب و کار، آن مجموعه با شکست مواجه خواهد شد. در نتیجه باید ابتدا هدف و به دنبال آن جامعه هدف مشخص شود. حرفه هایی که اغلب از خدمات افق ایرانیان در حوزه تیزر تبلیغاتی استفاده می کنند به شرح زیر می باشد:

تیزر تبلیغاتی در ارومیه
 • کسب و کارهای محلی: یکی از مزایای استفاده از تیزر تبلیغاتی قابلیت استفاده از آن در انواع کسب و کارهای محلی (کوچک و بزرگ) می باشد. 
 • شرکت‌ ها و سازمان‌ ها: این مجموعه ها در راستای معرفی برند و اهداف خود به مشتریان، می توانند از سبک های گوناگون در ساخت تیزرها استفاده نمایند. 
 • کارآفرینان و استارتاپ‌ ها: تیزرهای تبلیغاتی یک راهکار موثر برای کمک به کارآفرینان و استارتاپ‌ هایی هستند که در حال رشد می باشند. 
 • رویدادها و مسابقات: در رویداد ها و مسابقات به دلیل استقبال بیشتر مخاطبان از اخبار، تیزرهای تبلیغاتی جهت معرفی برندها بهترین بازخورد را دارد.
 • افراد حقیقی: هر شخصی، با هر ایده ای که در ذهن دارد، می تواند از تیزرهای تبلیغاتی با توجه به نیاز خود استفاده کند و بهترین نتیجه را کسب نماید.
نکات بارز تیزر تبلیغاتی

ویژگی های تیزر تبلیغاتی در ارومیه

امروزه با توجه به افزایش رقبا در ارائه خدمات، شرکت های تبلیغاتی باید از روش های تاثیرگذار برای جذب مخاطبین در معرفی محصولات و افزایش فروش استفاده نمود که تیزرهای تبلیغاتی با همین هدف به کار گرفته می شوند. در ادامه چندین نمونه از ویژگی های بارز تیزرهای تبلیغاتی بیان شده است.

 • کوتاه بودن

یکی از ویژگی های مهم تیزرهای تبلیغاتی این است که در بازه زمانی کم، پیام را به درستی به کاربر منتقل می کند. 

 • داشتن سناریو

برای نتیجه گیری بهتر از تیزر های تبلیغاتی بهتر است قبل از اجرایی نمودن پروژه، سناریویی مناسب تهیه شود.

 • جذابیت بصری

بکارگیری المان های گرافیکی زیبا، انتخاب تصاویر مناسب، رنگ های خاص، حرکت های داینامیک و… از فاکتورهایی است که باعث جذاب و گیرا شدن تیزرهای تبلیغاتی می شود. 

 • شناسایی مخاطبین

یکی از موارد اساسی در تهیه تیزرها، نحوه شناسایی مخاطبین هدف و حل مشکل آنها است.

 • بیان مزایای خدمات

در تیزرها باید به بیان مزیت های محصول یا خدمت ارائه شده پرداخت تا مخاطب دریابد که کدامین نیاز وی، رفع خواهد شد.

 • اقدام به تماس

یکی از اهداف خاصی که متخصصین در تهیه تیزرهای تبلیغاتی دارند، ترغیب مخاطبان به انجام کاری است. معمولا در انتها، مخاطبان دعوت به تماس می شوند. 

 • بکارگیری خلاقیت

با استفاده از ایده های خلاقانه و مفهومی، موضوع تیزر به بهترین شکل ممکن انتقال می یابد.

 • موسیقی و صداها

بهره مندی از جلوه های صوتی متنوع و در عین حال مرتبط با موضوع تیزر به انتقال هرچه بهتر هدف تیزر کمک می کند.

 • تناسب با هدف

هرچه تیزر متناسب با هدف اصلی باشد، نتیجه بهتری خواهد داشت.

 • قابلیت اشتراک گذاری

تیزرهای تبلیغاتی غالبا در بستر رسانه های آنلاین نمایش داده می شوند. بنابراین باید قابلیت اشتراک گذاری را نیز در تمامی پلتفرم های آنلاین داشته باشند.

 • نمایش نتایج و اثرات

نمایش نتایج و اثرات تیزرها یکی دیگر از مولفه های تیزرهای تبلیغاتی است که از اجرای آنها حاصل می شود. 

 • توجه به جزئیات فنی

یکی از مزیت های کنترل کیفی در ساخت تیزرهای تبلیغاتی توجه نمودن به جزئیات فنی است. توجه به این امر منجر به تاثیرگذاری هر چه بیشتر تیزر می گردد.

 • کنترل کیفیت تولید

یکی دیگر از ویژگی های تیزر تبلیغاتی کنترل کیفیت پروژه از لحاظ یعنی فنی، صحت محتوا، هم راستا بودن با هدف، کیفیت صدا، نورپردازی، رنگ ها و… می باشد.

گام های ساخت تیزر تبلیغاتی

فرایند ساخت تیزر تبلیغاتی در ارومیه

به طور کلی روند ساخت و تولید ویدئوهای تبلیغاتی متشکل از سه بخش است. 

 1. (Pre-production) یا مرحله پیش تولید
 2. (Production) یا تولید
 3. (Post-production) پس از تولید

هر یک از این مراحل با توجه به تصمیمات گرفته و اجرا شده، بر کیفیت کار تاثیر بسزایی می گذارند. در ادامه چند مورد مهم و کاربردی برای ساخت تیزر تبلیغاتی در ارومیه دکر شده است.

1

تعیین هدف تبلیغاتی

در اولین قدم، باید انتظارتان را از ساخت تیزر تبلیغاتی مشخص نمایید.این انتظارها و اهداف می توانند متفاوت باشند. پس از تعیین هدف در طراحی تیزر تبلیغاتی در ارومیه، روند اصلی مسیر مشخص خواهد شد.

2

تعیین گروه مخاطبین

پس از مشخص نمودن هدف، باید گروه مخاطبین آن را مشخص نمود. باید بدانید تیزر برای چه نوع مخاطبی، با چه جنسیتی، در چه سنی و… ساخته می شود؟ این شناخت ویژگی‌ها موجب می شود تا بر روی نیازها و علایق آن گروه تمرکز نموده و در نتیجه تیزری مناسب تهیه شود.

3

نگارش سناریوی تبلیغاتی

هر تیزری به یک داستان مهیج نیازمند است که در ذهن افراد ماندگار شود. این متن باید به جذاب ترین شکل ممکن تهیه شود تا بتواند توجه مخاطب را به خود جلب نماید. 

4

انتخاب مکان‌ها

انتخاب مکان‌ های مناسب برای ساخت ویدئوهای تبلیغاتی یک مسئله بسیار مهم در اصول ساخت تیزر در ارومیه است که باید متناسب با هدف و سناریو انتخاب شده باشد. 

5

فیلم‌برداری

فیلم برداری، پس از جمع آوری اطلاعات، داستان نویسی متناسب با هدف، انتخاب لوکیشن مناسب و انتخاب بازیگران انجام می شود. انجام این کار بسته به حرفه ای بودن گروه فیلم برداری و عوامل دخیل در پروژه از جمله تسلط بازیگران به سناریو، از یک روز شروع و تا چندین روز ادامه پیدا می کند.

6

تدوین ایده اصلی

تدوین، یکی از اصلی ترین فاکتورها برای تهیه یک فیلم تبلیغاتی با کیفیت در ارومیه است. در انجام تدوین ابتدا باید بهترین تصاویر فیلم برداری انتخاب شده سپس این تصاویر بر اساس سناریوی نوشته شده در کنار یکدیگر قرار گیرد. در مرحله سوم صدای راوی، موسیقی مورد نیاز، افکت های صوتی و … به ویدئو افزوده می‌شود. 

7

فیلم‌برداری

فیلم برداری، پس از جمع آوری اطلاعات، داستان نویسی متناسب با هدف، انتخاب لوکیشن مناسب و انتخاب بازیگران انجام می شود. انجام این کار بسته به حرفه ای بودن گروه فیلم برداری و عوامل دخیل در پروژه از جمله تسلط بازیگران به سناریو، از یک روز شروع و تا چندین روز ادامه پیدا می کند.

8

تدوین ایده اصلی

تدوین، یکی از اصلی ترین فاکتورها برای تهیه یک فیلم تبلیغاتی با کیفیت در ارومیه است. در انجام تدوین ابتدا باید بهترین تصاویر فیلم برداری انتخاب شده سپس این تصاویر بر اساس سناریوی نوشته شده در کنار یکدیگر قرار گیرد. در مرحله سوم صدای راوی، موسیقی مورد نیاز، افکت های صوتی و … به ویدئو افزوده می‌شود. 

9

ویرایش و افزودن جلوه‌های ویژه

پس از مرحله فیلمبرداری، پروسه بازبینی، ادیت و افزودن جلوه های ویژه شروع می شود. مشکلات فنی موجود در ویدئوها در این مرحله بررسی و رفع می شوند.

10

بهینه‌سازی برای شبکه‌های اجتماعی

شبکه های اجتماعی یکی از گزینه های بسیار تاثیر گذار در معرفی برند و افزایش فروش کسب و کارها است. بنابراین تیزرهای تبلیغاتی تهیه شده باید مناسب شبکه های اجتماعی نیز باشد.

11

تست و بازخورد

تست و دریافت بازخورد یکی از مهمترین مراحل در ساخت تیزرهای تبلیغاتی هستند. تست گیری های گوناگون و بررسی بازخوردها و نتایجی که از سوی مخاطبان حاصل می شود، جهت اصلاح و بهبود ویدئوهای تبلیغاتی بسیار موثر هستند. 

12

انتشار تیزر تبلیغاتی

یکی از آخرین گام ها، انتشار تیزر تبلیغاتی در رسانه های انتخابی است. با رعایت نمودن موارد قبلی در فرآیند ساخت، می توانید یک تیزر تبلیغاتی بسیار تأثیرگذار و جذاب تهیه نمایید.

13

بررسی آمار بازدید از تیزر

پس از انتشار تیزر تبلیغاتی در رسانه های انتخابی شما، باید به بررسی نتایجی که از معرفی و تماشای تیزر در بین مخاطبین به وجود آمده پرداخت و تاثیر تیزر تبلیغاتی را تجزیه و تحلیل کرد. در ارزیابی نتیجه باید تعداد اشتراک گذاری ها، آمار بازدید، تعداد پسندها، نظرات و… را مد نظر قرار دهید.

فاکتورهای دخیل در قیمت گذاری تیزر تبلیغاتی

عوامل موثر بر قیمت تیزر تبلیغاتی در ارومیه

کاربردهای متنوع تیزر تبلیغاتی در ارومیه

مدت زمان تیزر

مدت زمان تیزر، یکی از فاکتورهای مهم در افزایش یا کاهش قیمت است. هر چه مدت زمان تیزر تبلیغاتی افزایش یابد، قیمت نیز متناسب با آن افزایش خواهد یافت.

محتوا

تیزرهای تبلیغاتی تاثیر گذار و ماندگار در ذهن کاربران، نیازمند یک سناریو قوی می باشد. سناریو نویسی در تعیین قیمت تیزرهای تبلیغاتی دخیل است.

محل تولید تیزر

هزینه ساخت تیزر با جلوه های ویژه برای نشان دادن یک مکان به شکل لوکیشن اصلی، متفاوت از به کارگیری لوکیشن واقعی است. لوکیشن تولید تیزر باید مطابق با سناریو باشد.

دعوت افراد مشهور

بسیاری از افراد مایل هستند که افراد معروف در تیزرهای تبلیغاتی آنها حضور داشته باشند. دعوت افراد معروف جهت حضور در تیزر تبلیغاتی باعث افزایش قیمت پروژه مدنظر آنها می شود.

 

نوع تیزر

نوع تیزر و نحوه ساخت آن (دو بعدی، سه بعدی و…) در تعیین قیمت تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار است. هزینه تیزر تبلیغاتی انیمیشن، تیزر تبلیغاتی رئال، معرفی محصول و… با یکدیگر متفاوت است. علاوه بر نکات ذکر شده، مدل سازی و حجیم سازی محیطی نیز در قیمت نهایی تیزر نیز تاثیر گذار است.

صداگذاری و موسیقی

تعیین نحوه صداگذاری تیزر در تعیین قیمت آن تاثیر گذار است. در صورتی که تیزر تبلیغاتی نیازمند به یک فرد گوینده می باشد هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی متفاوت تر از تیزری است که با افکت های صوتی صدا گذاری شده است.

تجهیزات به کار رفته

استفاده از تجهیزات حرفه ای مانند دوربین های فیلم برداری پیشرفته از عواملی است که در برآورد هزینه نهایی تیزر تبلیغاتی دخیل است.

زمان تحویل

زمان تحویل تیزر تبلیغاتی یکی از عوامل موثر در تعیین قیمت است. تیزرهای فورس ماژور با مدل سازی های پیچیده دارای هزینه بیشتری هستند.

تجهیزات ساخت تیزر تبلیغاتی

ابزارهای مورد نیاز در ساخت تیزر تبلیغاتی

تعرفه تیزر تبلیغاتی در ارومیه

تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی در ارومیه

ABC
ابعاد تصویر 4KFULL HDFULL HD
مدت زمان ساخت 10 الی 20 روز7 الی 10 روز3 الی 7 روز
استاندارد های پخش از صدا و سیماآیکون چکآیکون چکآیکون چک
تدوین تخصصی و اصلاح رنگآیکون چکآیکون چکآیکون چک
موشن دیزاینآیکون چکآیکون چکآیکون چک
استفاده از تجهیزات سینمایی مدرنآیکون چکآیکون چکآیکون چک
استفاده از گوینده حرفه ایآیکون چکآیکون چکآیکون بستن
تیم کارگردانی و تولید متخصصآیکون چکآیکون چکآیکون بستن
تهیه استوری بوردآیکون چکآیکون بستنآیکون بستن
مدلسازی و انیمیشن و رندر سه بعدیآیکون چکآیکون بستنآیکون بستن
از 50/000/000از 25/000/000از 10/000/000
قیمت تیزر تبلیغاتی در ارومیه

قیمت تیزر تبلیغاتی در ارومیه

قیمت تیزر تبلیغاتی بستگی به عوامل مختلفی دارد، از همین روی برای کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش تیزر تبلیغاتی در ارومیه می توانید با کارشناسان مجموعه افق ایرانیان در ارتباط باشید.

ارتباط با ما
لوگو آژانس تبلبغاتی و برندینگ افق ایرانیان
جمع بندی

سخن پایانی

به کارگیری تیزر تبلیغاتی در ارومیه یکی از بهترین روش های تبلیغات برای رسیدن به نتیجه مطلوب است. ویدئوهای تبلیغاتی یکی از ابزارهای بسیار مهم برای آگهی ها هستند که می توانند به بهترین شکل ممکن محصولات یا انواع خدمات را به مخاطبان معرفی نمایند. همچنین قابلیت نشر و پخش در شبکه های اجتماعی را نیز دارند که همین امر موجب گسترش دایره مخاطبان شده است. فرآیند ساخت تیزرها باید کاملا اصولی و حرفه ای انجام گیرد تا سرانجام نتیجه مورد نظر را به همراه داشته باشد.
در صورت تمایل به سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی می توانید فرم تماس را تکمیل نمایید، کارشناسان ما یک فرم بریف برای شما ارسال می کنند و پس از تکمیل اطلاعات و بسته شدن قرارداد، فرایند ساخت تیزر آغاز می شود. 
سوالات پرتکرار

سوالات متداول

 هر مجموعه ای برای شناخته شدن برند خود یا خدماتی که ارائه می دهد، نیازمند تبلیغ است. تاثیر تیزر تبلیغاتی در مشتریان نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی بیشتر است.

تهیه تیزرهای تبلیغاتی هیچ محدودیتی ندارد اما باید در روند ساخت و حتی پخش، از قوانین کشور و رسانه ای که تیزر در آن بستر پخش خواهد شد، تبعیت کرد. 

قبل از پاسخ این سوال باید هدف خود را از ساخت تیزر تعیین کنید. سپس با توجه به موضوع و دریافت مشاوره از متخصصین این حوزه، بهترین نوع ساخت تیزر تبلیغاتی را انتخاب نمایید.

در حالت میانگین یک پروژه تیزر تبلیغاتی یک هفته زمان می برد اما با توجه به پیچیدگی پروژه این مدت زمان می تواند افزایش یا کاهش یابد. 

بله، یکبار به صورت رایگان پس از تحویل پروژه امکان ویرایش وجود دارد، ویرایش های بعدی با هزینه خواهد بود. 

4 پاسخ

  1. سلام و درود؛
   شما می توانید با تکمیل فرم تماس و یا ارتباط با مشاوران این مجموعه از طریق شما 09356828487 با ما در ارتباط باشید

 1. سلام وقتتون بخیر،
  هزینه تیزر تبلیغاتی تون چقدره و به طور متوسط فیلم برداریش چقدر طول می کشه؟

  1. سلام و درود، وقت شما هم بخیر،
   ساخت تیزر در سه مرحله پیش تولید، تولید و پس تولید انجام می شود. مدت زمان فیلم برداری بسته به نوع کار شما دارد و مدت زمان ساخت از یک روز تا 8 روز متغییر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *