آیکون خط ستاره دار
طراحی گرافیک

خدمات طراحی گرافیک

با طراحی گرافیک اصولی برندتان را قوی، حرفه ای و اصیل معرفی کنید. در واقع کسب و کارهای مطرح، موفق و بزرگ توجه ویژه ای به طراحی گرافیک دارند. با هنر گرافیک می توان خلاقیت، داستان سرایی و جذابیت را در هم آمیخت تا مخاطب را جذب نمود. در این راستا انتخاب یک شرکت که بتوانید به راحتی تمامی فعالیت های طراحی گرافیک خود را به آن بسپارید، حائز اهمیت است.

خدمات طراحی گرافیک
طراحی گرافیک با افق ایرانیان

چرا گروه طراحی گرافیک افق ایرانیان

خدمات طراحی گرافیک افق ایرانیان
سفارش طراحی گرافیک از افق ایرانیان

خدمات طراحی گرافیک افق ایرانیان

ارائه خدمات طراحی گرافیک شرکت، همزمان با آغاز فعالیت این مجموعه در سال 1398 است. مجموعه افق از نیروهای مجرب، جوان، خلاق و مسلط به دانش روز طراحی گرافیک بهره گرفته و توانسته در طی این مدت، نمونه کارهای موفق و متنوعی برای شرکت ها و سازمان های بزرگ و کوچک ارائه نماید. در آژانس افق ایرانیان خدمات مرتبط با طراحی گرافیک به صورت 360 درجه و با کیفیت مثال زدنی در تمام زمینه های مورد نیاز مشاغل مختلف همچون هویت بصری، برند بوک، لوگو اختصاصی، لوگو موشن، بسته بندی، ست اداری، طراحی و چاپ تبلیغات محیطی مانند بنر، بروشور و… انجام می پذیرد.

اهمیت و ضرورت طراحی گرافیک برای کسب و کارها

در این فایل صوتی تلاش شده است تا از ضرورت و اهمیت استفاده از طراحی گرافیک برای کسب و کارها اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. 

طراحی گرافیک و انواع آن

انواع خدمات طراحی گرافیک

خدمات طراحی گرافیک بسیار متنوع هستند. در واقع هر چیزی که به کمک طرح زدن، طراحی و بصری کردن مفاهیم با استفاده از هنر ایجاد شود؛ جزئی از خدمات طراحی گرافیک خواهد بود. یک متخصص گرافیک متبحر باید بتواند به کمک ایده ها، خلاقیت و اصول و مبانی طراحی گرافیک، خدمات مرتبط با طراحی گرافیکی را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. برخی از مهمترین خدمات عبارتند از:

طراحی لوگو

طراحی لوگو

لوگو یکی از مهم ترین خدمات طراحی گرافیکی است که همه مشاغل و سازمان های بزرگ و کوچک به آن نیاز دارند. طراحی لوگوی منحصر به فرد، فرآیند بسیار مهمی است زیرا یک لوگوی خوب و متمایز، کسب و کار را در ذهن مخاطب حک می کند و تاثیر به سزایی در برندینگ و پیشرفت آن دارد. یک لوگو می تواند داستان و مفاهیم اصلی برند را به بهترین نحو بیان نموده و اصالت و ماهیت تجارت شما را به مخاطب نشان دهد. در طراحی لوگو در ارومیه شناخت عمیق برند، مخاطبان، روانشناسی رنگ ها و اشکال و همخوانی آرم با مفاهیم بصری و شخصیتی برند بسیار حائز اهمیت است. 

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت یک ضرورت برای تمامی صاحبان مشاغل، بیزینس های شخصی و سازمان ها است. کارت ویزیت حاوی اطلاعات مهم و مختصر برند است تا در هر زمان مشتریان به راحتی و سریعا به شما دسترسی پیدا کنند. در واقع کارت ویزیت ابزاری است که کاربر هدف را به ایجاد ارتباط و تعامل با برند ترغیب می کند و کسب و کار را به او یادآوری می کند. با کارت ویزیت به خود فرصتی می دهید تا مخاطبان بتوانند شما را پیگیری کنند و در لیست مد نظر مخاطبان برای خرید و دریافت خدمات قرار بگیرید. طراحی این کارت باید متناسب با فیلد کاری و عناصر بصری و گرافیکی برند باشد و همچنین ساختار اصولی و مهم برای چاپ با کیفیت، ابعاد مناسب و ظاهر جذاب در طراحی کارت ویزیت رعایت شود. 

طراحی کارت ویزیت
طراحی برندبوک

طراحی برند بوک

مجموعه ای از اصول، ارزش ها، خطوط قرمز و جنبه های بصری، نوشتاری و ارتباطی برند در قالب برند بوک با اعضای تیم و سایر افراد خارج از سازمان به اشتراک گذاشته می شود. 

در برند بوک اصول پایه ای برند و المان های هویت بصری مانند لوگو، پالت رنگی، فونت و… درج می شوند. به این ترتیب، با استفاده از خدمات طراحی گرافیک برند بوک در کانال های بازاریابی و رسانه های مختلف حضور منظم، یکپارچه و منسجم خواهید داشت. 

این امر به بهبود جایگاه، درک روشن مخاطبان از برند، اعتماد مشتریان و تسریع فرآیندهای درون و برون سازمانی منجر می شود. کتابچه برند ابزار با ارزشی برای کارمندان است تا استاندارد های برند را حفظ کنند. 

به کمک برند بوک همه فعالیت ها متمرکز می شوند و با ارائه یک سبک، رفتار یا المان بصری که مختص برند باشد، مخاطب بلافاصله به یاد برند افتاده و  کسب و کار در ذهن او تداعی می شود.

طراحی بروشور و کاتالوگ

طراحی بروشور و کاتالوگ یکی از روش هایی است که می توان محصولات و خدمات را به بهترین شکل همراه با اطلاعات مفید و جامع به مشتریان معرفی نمود. در هر صنف و صنعتی که فعالیت می کنید و محصول یا خدمتی برای عرضه دارید، تهیه بروشور و طراحی کاتالوگ در ارومیه یکی از موثرترین گزینه های پیش روی شما برای تبلیغ و افزایش شناخت برند شما است. 

بروشور و کاتالوگ در شعب، نمایندگی ها، جلسات، همایش ها، نمایشگاه ها و… قابل استفاده اند، مقرون به صرفه بوده و به راحتی توزیع می شوند. اگر این اقلام از طراحی گرافیکی قوی، اطلاعات و جزئیات مهم محصول و ارائه ویژگی های برجسته و متمایز برخوردار باشند، بیشتر علاقه و نظر مخاطبان را جلب خواهند کرد. به عبارتی بروشور و کاتالوگ محصولات را ترویج می دهند و نقش مهمی در افزایش تقاضا و در نهایت فروش دارند.

طراحی بروشور و کاتالوگ
طراحی پوستر

طراحی پوستر

پوسترها که به آن دیوارکوب، اعلان و آفیش هم گفته می شود؛ با اهداف تبلیغات، اطلاع رسانی، اعلام تخفیفات، آگاهی بخشی، شرکت در یک رویداد، معرفی کمپین ها، شناساندن و… طراحی می شوند. اعلان ها نقش مهمی در بازاریابی و تبلیغ کسب و کارها داشته و می توانند روند جذب مشتریان و فروش را بهبود ببخشند. 

با توجه به ماهیت پوسترها، افراد پیاده می توانند زمان بیشتری به دیدن آن اختصاص دهند که از این نظر پوستر در تاثیر گذاری بر بیننده بسیار کارآمد است. کسب و کارها به کمک پوستر قادر خواهند بود پیام ها را به شکل مجذوب کننده و قابل درک به مخاطبان نشان داده و آن ها را به خود علاقمند سازند. تقویت برند، ارتقای فروش، ارتباط بهتر با مخاطبان و کاهش هزینه های تبلیغاتی از دیگر مزایای پوستر است.

طراحی ست اداری

ست اداری شامل اقلام مختلفی نظیر سربرگ، پاکت نامه، کارت پرسنلی، فاکتور، کاور سی دی، لباس فرم پرسنل، تابلوهای شرکت، اسناد حسابداری و… می شود. طراحی ست اداری علاوه بر آنکه به ارتباطات درون و برون سازمانی یک مجموعه اعتبار و نظم می بخشد، برند را اصیل، حرفه ای، سازمان یافته و قابل اعتماد جلوه می دهد. لذا جایگاه کسب و کار در نزد رقبا و مشتریان ارتقا یافته و تاثیر بسزایی در برندینگ و افزایش مشتریان دارد. طراحی ست اداری با استفاده از ترندها و سبک طراحی روز موجب جلب نظر مثبت مشتریان و شرکای تجاری خواهد بود.

سفارش طراحی بنر

طراحی بنر و بیلبورد

بیلبوردها به عنوان یک رسانه محیطی و با قدمت طولانی در ابعاد مختلف و در فضاهای باز، پرتردد و شریان های اصلی نصب می شوند. سایز بنرها غالبا از بیلبوردها کوچکتر بوده و معمولا در فضاهای داخلی ساختمان یا مکان های خاص نصب می شوند. این اقلام تبلیغاتی توسط طیف وسیعی از افراد دیده می شوند و چنانچه از سبک و سیاق طراحی جذاب و نوآورانه ای برخوردار باشند می توانند در میزان فروش، اعتبار افزایی و گسترش کسب و کارها کمک بزرگی کنند. بنر و بیلبورد موجب سهولت در دسترسی به مخاطبان هدف می شوند و توانایی فوق العاده ای در ایجاد انگیزه و احساس نیاز مشتریان برای خرید دارند. این ابزارها در معرفی و ترویج کسب و کار نقش پررنگی دارند چرا که همیشه در دسترس هستند و ممکن است روزانه یک شخص چندین بار خواسته یا ناخواسته آن ها را ببیند. بنابراین برند با استفاده از بیلبورد و بنر به راحتی در ذهن بیننده حک شده و پتانسیل بالایی در بازدهی و بازگشت سرمایه دارند.

طراحی بسته بندی

بسته بندی ضمن حفاظت از محصولات در طی مراحل نگهداری، توزیع و فروش مستقیما با مصرف کنندگان تعامل برقرار می کند. یک بسته بندی جذاب و خوش رنگ و لعاب ترفندی موثر است که می تواند به جذب مشتریان بیانجامد. طراحی گرافیک حرفه ای بسته بندی، فرآیندی چالش برانگیز و نیازمند تخصص و مهارت است چرا که باید بتواند از میان هزاران محصول رقیب، توجه مصرف کننده را به خود جلب کند. بسته بندی قابلیت آن را دارد که محصول را نسبت به سایر محصولات برتری داده و ارزش افزوده ای برای آن ایجاد کند. چنانچه بسته بندی خاص و زیبا باشد به احتمال زیاد مشتری آن را به سایر کالاهای مشابه ترجیح می دهد. معمولا مشتریان یک محصول را با بسته بندی آن می شناسند و ظاهر بسته بندی روی رفتار خریداران تاثیر می گذارد. 

طراحی بسته بندی
طراحی تراکت در ارومیه

طراحی تراکت

تراکت برای معرفی کالا و خدمات و بازاریابی محلی گزینه ای مقرون به صرفه و اثرگذار است. از مهم ترین کاربردهای تراکت می توان به برندینگ، فروش محصولات خاص، اطلاع رسانی در مورد تخفیفات دوره ای، تبلیغ یک کسب و کار تازه راه اندازی شده، آگهی استخدام و…اشاره نمود. 

در طراحی تراکت بایستی به تیتر مناسب و جذب کننده، طراحی متناسب با جامعه هدف، شعار جذاب، برجسته کردن مزایا، تصاویر با کیفیت، فونت و محتوای خوب دقت کرد. با سفارش طراحی گرافیک و چاپ آنلاین تراکت می توانید طیف عظیمی از مخاطبان محلی خود را به مشتری تبدیل کنید.

طراحی استرابورد

هزینه نصب، تعمیر و نگهداری استرابوردها کم بوده و سرعت تعویض و نصب آن ها هم بالا می باشد. استرابوردها چون در ارتفاع پایین تری نصب می شوند؛ راحت تر در معرض دید قرار می گیرند و اثر بخشی و کارایی تبلیغاتی آن ها زیاد است. از طرفی به دلیل ابعاد کوچکتر امکان به کارگیری استرابورد در اغلب قسمت های شهری مانند خیابان ها، مراکز اداری، تجاری، پایانه های مسافربری، حاشیه بزرگراه ها و… وجود دارد. 

از استرابوردها به طور گسترده و در تعداد زیادی می توان در معابر شهری استفاده نمود و همین گستردگی یک نقطه قدرت برای این رسانه تبلیغاتی محسوب می شود. کاربرد استرابوردها در کمپین های برند سازی، فروش و یادآوری برند به دلیل نرخ مشاهده بالا و نزدیکی به مخاطبان هدف اهمیت دارد.

طراحی استرابورد
طراحی لایت باکس

طراحی لایت باکس

درون لایت باکس یک منبع نوری حاوی چراغ های ال ای دی وجود دارد که نوری از پشت به آن می تاباند. این نور به تصویر تبلیغاتی می تابد و در نتیجه محصول را به شکل جذاب و خیره کننده ای به بیننده عرضه می کند. از لایت باکس می توان در فروشگاه ها، پاساژها، فرودگاه، مراکز آموزشی، فضاهای باز، میادین شهری و… به شکل ایستاده، دیواری و آویزان استفاده نمود. لایت باکس ها ماندگاری و عمر بالایی داشته و نصب آن ها آسان و مقرون به صرفه است. تعویض محتوای تبلیغاتی لایت باکس راحت است و می توان برای تبلیغ جدید به دفعات از آن بهره برد. این تابلوها منبع ارتباطی کسب و کار با مشتریان هستند و بازاریابی بدون وقفه ای فراهم می کنند. شما می توانید سفارش طراحی گرافیک حرفه ای لایت باکس خود را به ما بسپارید. 

طراحی هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی مناسبتی و سازمانی ضمن آنکه نام و یاد برند را در اذهان افراد ماندگار می کنند، در کمپین های بازاریابی نیز نقش موثری در جذب مخاطبان و حفظ مشتریان وفادار دارند. این هدایا باید در عین کاربردی بودن از طرح و ظاهر جذاب و شیک برخوردار باشند. ماگ، سر رسید، کیف دستی، تقویم، ساعت، خودکار و… جزو هدیه های تبلیغاتی محسوب می شوند. هر اندازه هدایا خلاقانه تر باشند، بیشتر جلب توجه کرده و کسب و کار را حرفه ای تر منعکس می کنند. با درج لوگو، شعار و عناصر بصری برند در هدایا و طراحی آن ها بر اساس شخصیت و علایق مخاطبان؛ اهداف برندینگ و بازاریابی مشاغل سریع تر محقق می شود.

طراحی هدایای تبلیغاتی
طراحی لیبل

طراحی لیبل

لیبل به محصولات هویت بخشیده و محصول را از دیگر کالاها متمایز می نماید. در طراحی گرافیکی لیبل؛ بکارگیری مولفه های مختلف نظیر رنگ، شکل، لوگو، تایپوگرافی، چیدمان المان های متنی، بصری و… باید به شیوه جذاب و بر مبنای تکنیک های روز انجام شوند. یک نکته مهم دیگر این که دیزاین لیبل مرتبط با نوع محصول باشد. به عنوان مثال؛ رنگ و طرح های موجود بر روی برچسب مواد غذایی باید اشتها را برانگیزد. برچسب ها بر تصمیم گیری مشتری تاثیر زیادی دارند و یک ظاهر چشمگیر فرد را ترغیب می کند تا به محصول اعتماد کرده و آن را بخرد.

طراحی قالب اینستاگرام

رقابت شبکه های اجتماعی و بخصوص اینستاگرام بسیار سخت شده است و برندها برای دیده شدن، افزایش تعامل و جذب مشتری نیازمند استراتژی های قدرتمندی برای مدیریت و ارائه محتوای موثر هستند. برای افزایش فروش باید ویترین پیج خود را خلاقانه، هوشمندانه و به بهترین نحو ممکن طراحی کرده باشید. با طراحی قالب های زیبا و حرفه ای کاربران از پیج استقبال بیشتری کرده، صفحات شما منظم و یکپارچه شده و کیفیت کالا و خدمات بیشتر به چشم می آید. طراحی قالب اینستاگرام باعث می شود محتوا به صورت بهینه و جذاب متناسب با هدف و پیام ارائه شود. همچنین مخاطب آسان تر برند را تشخیص می دهد و تجربه کاربری را ارتقا می بخشد. علاوه بر این، قالب های مناسب فرآیند برندینگ را تسریع کرده، موجب صرفه جویی در زمان و ارزشمند شدن محتوای ارائه شده خواهد شد.

طراحی قالب اینستاگرامی برندبوک
طراحی اینفوگرافیک

طراحی اینفوگرافیک

اینفوگرافیک ها در تولید محتوا و ارائه اطلاعات کاربرد گسترده ای دارند. در واقع اینفوگرافیک محتوای تصویری است که در ترکیب با رنگ ها و آیکون های جذاب، اطلاعات و پیام ها را به زبانی ساده و گویا منتقل می کند. مغز انسان محتواهای تصویری را سریع تر و به یاد ماندنی تر دریافت می کند لذا اینفوگرافی به دلیل تاثیر گذاری بالا در ذهن مخاطب محبوبیت پیدا کرده است. 

اینفوگرافی در زمینه های گوناگونی مانند اطلاع رسانی، ارائه گزارش، تبلیغات، مقایسه محصولات و خدمات، آموزش و… کاربرد دارد. اینفوگرافیک ها قدرت اشتراک گذاری و وایرال شدن بالایی دارند و اطلاعات ارزشمند را سریع تر و به یاد ماندنی تر منتقل می کنند. همچنین داده های سخت و پیچیده به واسطه اینفوگرافیک ساده و قابل فهم شده و موجب صرفه جویی در زمان و هزینه می شود. به کمک اینفوگرافی آگاهی از برند افزایش یافته و مخاطبان بیشتری جذب خواهند شد.

طراحی موشن گرافیک

با استفاده از موشن گرافیک محتوا جذاب تر و تاثیرگذارتر می شود، اطلاعات در کمترین زمان منتقل شده و به تفهیم بیشتر پیام کمک می کند. میزان بازخورد و سرعت انتشار موشن گرافیک در فضای مجازی بسیار بالاست و اینگونه محتواها کمک فراوانی به برند سازی می کنند. موشن گرافی درک موضوعات پیچیده را راحت تر کرده و به مدت طولانی در ذهن مخاطب می ماند. همچنین خدمات را به شکل موثر و به صورت تعاملی معرفی می کند و نرخ تبدیل مشتریان را افزایش می دهد. شما می توانید خدمات تخصصی انواع موشن گرافیک را متناسب با بودجه و نیاز خود دریافت کنید.

موارد استفاده طراحی گرافیک

کاربردهای متنوع طراحی گرافیک

طراحی گرافیک کاربردهای بسیار گسترده ای دارد، که می توان به چند مورد از آن اشاره کرد:

 • طراحی برند و هویت بصری برند: طراحان برند با تنظیم دستورالعمل ها و شیوه های مارکتینگ، به یک کسب و کار کمک می کنند تا در همه زمینه ها، کانال های ارتباطی و رسانه ها هویت منحصر به فرد خود را داشته باشد. در این راستا استراتژی های مختلفی بررسی می شود و با درک همه جانبه ای از اصول بازاریابی، تم خاصی برای برند طراحی می شود.
 • طراحی گرافیکی و دیجیتال مارکتینگ: خدمات طراحی گرافیک در حوزه دیجیتال مارکتینگ مانند طراحی قالب اینستاگرام، بنرهای تبلیغاتی دیجیتال، قالب ایمیل، وب سایت، اپلیکیشن، تیزرهای تبلیغاتی و… کاربرد بسیاری دارد.
 • طراحی گرافیک و تبلیغات محیطی: از خدمات طراحی گرافیک برای تبلیغات محیطی همچون تراکت، بیلبورد، استرابورد، اقلام فیزیکی ست اداری، کارت ویزیت، بروشور و… می توان استفاده کرد.
 • گرافیک وب: گرافیست ها عناصر بصری مورد استفاده در وب سایت نظیر آیکون ها، دکمه ها، تصاویر گرافیکی، طرح بندی صفحات، بنرهای تبلیغاتی و… را نیز طراحی می کنند. 
 • هنرهای دیجیتال: هنرهای کامپیوتری شامل طراحی انیمیشن، کارتون، تصاویر سه بعدی، ایجاد جلوه های بصری، نقاشی های دیجیتال و… می شود. طراحی گرافیک همچنین در زمینه بازی های ویدیویی، موزیک ویدیو، تصاویر متحرک و صنعت سینما کاربرد فراوانی دارد. 
 • طراحی گرافیک برای حوزه های متنوع دیگری همچون نساجی، پوشاک، تصویرسازی، ایجاد رابط های کاربری، رسانه های چاپی و صنعت نشر، تجسم داده ها، صفحه آرایی و… کاربرد دارد.
سفارش آنلاین طراحی گرافیک

خدمات طراحی گرافیک آنلاین

شرکت افق ایرانیان امکانی فراهم کرده است تا صاحبان مشاغل بتوانند سفارش آنلاین طراحی گرافیک خود را بدون نیاز به حضور در مجموعه انجام دهند. در این حالت، فرآیند ثبت سفارش تا ارسال پروژه در بستر آنلاین صورت گرفته و همه روند های کاری پروژه با هماهنگی کامل شرکت و کارفرما پیگیری می شوند.

جهت دریافت مشاوره برای آشنایی با انواع خدمات طراحی گرافیک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارتباط با ما
ویژگی های طراحی گرافیک آنلاین

مزایای طراحی گرافیک آنلاین

سفارش طراحی آنلاین گرافیکی مزایای فوق العاده ای برای صاحبان کسب و کار دارد از جمله:
طراحی گرافیکی به صورت آنلاین موجب صرفه جویی در وقت، هزینه و انرژی کارفرما می شود.
پروژه دقیق تر و با سرعت بیشتری انجام می شود.
موجب سهولت دسترسی و تعامل با تیم طراح می شود.
در هر زمان می توان از خدمات پشتیبانی و مشاوره آنلاین بهره برد.
طرح های اولیه را می توان با دقت بیشتر و در زمان طولانی تری بررسی کرد و هر گونه نکته نظر یا ایراد احتمالی را با طراح در میان گذاشت.

انتخاب مجموعه مناسب برای سفارش طراحی گرافیک

کار طراحی گرافیک خود را به کجا بسپاریم؟

در هنگام سفارش طراحی گرافیک باید شرکتی را انتخاب کنید که با توجه به اهداف و بودجه شما خدمات مد نظر را با بالاترین کیفیت ارائه نماید. شرکت طراح بایستی از مهارت های تعامل و برقراری ارتباط موثر برخوردار بوده و بتواند دقیقا نیازها و خواسته های شما را درک کرده و با اتخاذ ایده های جذاب و استراتژی های هوشمندانه طرح را پیاده سازی کند. به این منظور، لازم است از نیروهای متبحر، متخصص و متعهد بهره مند باشد. همچنین تیم طراح باید مهارت مدیریت و پیشبرد پروژه را طبق انتظارات کارفرما و در چارچوب قرارداد داشته باشند تا در زمان مورد توافق، پروژه را تحویل نماید..

نمونه کارها

نمونه کار های گرافیک افق ایرانیان

ویژگی های بهترین مجموعه برای گرافیک

ویژگی های بهترین شرکت طراحی گرافیک

اعتبار و تجربه بالا

یک شرکت طراحی گرافیک خوب با بیشتر کسب و کارها در حوزه های مختلف همچون تولید، صنعت، فناوری اطلاعات، خدمات و… همکاری داشته است. همچنین همکاری با برندهای مطرح، استفاده از تکنولوژی های به روز، طراحی اصولی و اثر گذار ضمن کسب رضایت مشتریان نشان از اعتبار و تجربه بالای آن مجموعه برای ارائه خدمات متنوع و با کیفیت است.

توانایی و مهارت برقراری ارتباط

بهترین طراح گرافیک با دقت به نیازها، انتظارات و درخواست های مشتری گوش می دهد و می داند قرار است چه چیزی و با چه هدفی طراحی کند. از طرفی ارتباط موثر و تعامل میان کارفرما و طراح بسیار مهم است؛ چرا که در فرآیند طراحی، ارتباط شفاف و سازنده به تدوین راهکارها و پیدا کردن استراتژی های قوی بسیار کمک می کند.

رزومه و نمونه کارهای قبلی

سابقه کار بالا لزوما به معنای بهتر بودن خدمات یک مجموعه نیست بلکه آنچه که حائز اهمیت است، کیفیت بالا و خاص بودن نمونه کارهای ارائه شده می باشد. همچنین مجموعه طراح باید سابقه درخشانی در انجام پروژه های موفق داشته و قادر به ارائه نمونه کارهای متنوع در زمینه مورد درخواست کارفرما باشد.

خلاقیت و ایده های نو

خلاقیت به عنوان یکی از مهم ترین و اصلی ترین فاکتورها در انتخاب بهترین آژانس طراحی گرافیک است. در دنیای کنونی که حد و مرز آنچنانی برای تکنولوژی وجود ندارد، خلاقیت منابع انسانی است که می تواند مزیت های رقابتی ایجاد کند. به عبارتی داشتن ایده های تازه و منحصر به فرد است که شما را در معرض دیده شدن و توجه دیگران قرار می دهد.

مشاوره رایگان طراحی گرافیک

دریافت مشاوره قبل از ثبت سفارش

کارفرمایان و مشتریان بهتر است قبل از ثبت سفارش

طراحی، با کارشناسان و تیم طراح گرافیک شرکت مدنظرشان در ارتباط باشند و از مشاوره های لازم جهت دریافت خدمات به بهترین شکل بهره مند گردند. بدیهی است در این صورت، علاوه بر فرآیند همکاری مطلوب، خروجی نهایی نیز به آنچه که ایده آل شماست نزدیک تر خواهد شد. چرا که مطابق با نیازتان ثبت سفارش خواهید نمود و کارشناسان مجموعه دقیقا می دانند به دنبال چه چیزی هستید.

جهت دریافت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ثبت سفارش طراحی گرافیک

مراحل ثبت سفارش

درخواست بهره مندی از خدمات حوزه گرافیک در شرکت افق ایرانیان می تواند به صورت ثبت سفارش طراحی گرافیک آنلاین، تلفنی یا حضوری انجام شود. پس از انتخاب خدمت درخواستی و مشاوره با کارشناسان مجموعه، اطلاعات تکمیلی در خصوص حیطه فعالیت، مخاطبان، نیازها، استراتژی های بازاریابی، رقبا و… دریافت می شود. پس از نیاز سنجی هزینه خدمات اعلام می شود. در صورت توافق، قراردادی بین طرفین منعقد شده و نمونه اولیه طرح به مشتری ارسال می گردد. در چارچوب قرارداد، ویرایش های لازم بر روی طرح اعمال می شود و سپس نسخه نهایی تحویل کارفرما خواهد شد.

قیمت طراحی گرافیک

تعرفه خدمات طراحی گرافیک

تعرفه طراحی گرافیک با توجه به عوامل متعددی مشخص می شود، از جمله: نرخ طراحی گرافیک حرفه ای برای هر دسته از خدمات جداگانه تعیین می شود. سادگی یا پیچیدگی طرح نیز بر روی قیمت پروژه موثر است. تعداد ویرایش ها و یا میزان تغییرات ثانویه اگر خارج از قرارداد باشد، هزینه های نهایی را افزایش می دهد. زمان تحویل پروژه طبق قرارداد است، چنانچه کارفرما در موعد زودتری پروژه خود را درخواست کند، هزینه های ناشی از آن بر قیمت نهایی لحاظ می شود.

لوگو آژانس تبلبغاتی و برندینگ افق ایرانیان
جمع بندی

سخن پایانی

یکی از نیازهای اصلی کسب و کارها داشتن هویت بصری متمایز، تاثیر بر مخاطبان از لحاظ احساسی و معرفی خدمات و محصولات به بهترین نحو ممکن است. با استفاده از خدمات گرافیکی می توان جنبه های مختلف یک فعالیت تجاری را به صورت یکپارچه و استراتژیک به مشتریان هدف معرفی نمود. 

بکارگیری خدمات طراحی گرافیک مزایای فوق العاده ای دارد؛ به عنوان مثال قادر خواهید بود بدون نیاز به کلمه و فقط با تصاویر وجه تمایز خود را به مشتریان معرفی کرده و نشان دهید برای خلق چه ارزش هایی در بازار حضور دارید. همچنین علاوه بر ایجاد حس وفاداری، اعتبار و اعتماد کاربران خود را افزایش داده و با قدرت مضاعفی اقدام به ترغیب خریداران کنید. از آنجایی که تصاویر بسیار گیرا تر و جذابتر از متن هستند، این امر به آگاهی از برند، ارتباط گیری، ماندگاری در ذهن مخاطب و افزایش فروش بسیار کمک خواهد کرد.

سوالات پر تکرار

سوالات متداول

رنگ ها، خطوط، تراز بندی، نوع فونت و در نهایت تعامل، هماهنگی و توازن عناصر بصری اهمیت دارند. ضمن رعایت این امر می بایستی در کنار درک مخاطب هدف، محتوای مناسب برای وی تولید شود.

صاحبان مشاغل و بیزینس های شخصی که نیازمند ارتقای جایگاه، توسعه و رشد برند، تاثیر گذاری بر مخاطبان و افزایش فروش محصولات هستند، می توانند از خدمات طراحی گرافیک حرفه ای استفاده نمایند.

قیمت طراحی گرافیک بسته به نوع کسب و کار، خدمات مورد نیاز، پیچیدگی های پروژه، شدت رقابت بازار، تعداد طرح های مورد سفارش و در نهایت شرکت طراح متفاوت است. برای دریافت تعرفه طراحی گرافیک می توانید با شماره تماس 8487 682 0935 تماس بگیرید. 

اگر متن از سمت کارفرما ارسال گردد باید از نظر غلط املایی و نگارشی بررسی کند و بدون ایراد تحویل تیم گرافیک دهد اما اگر متن در شرکت آماده شود این وظیفه ماست تا محتوا بدون ایرادات نگارشی و املایی باشد. 

بله، پس از تایید اولیه و اتمام پروژه فقط یکبار می توان روی پروژه ویرایش انجام داد و ویرایش های بعدی شامل هزینه است. 

6 پاسخ

 1. هزینه خدمات طراحی گرافیک در ابتدای قرارداد بستن به صورت کلی یا جزیی و دقیق مشخص می شود؟

  1. سلام و روز بخیر. پس از دریافت پروژه، جزییات آن به صورت کامل مشخص می شود و هزینه خدمات در ابتدا به صورت دقیق و جزیی مشخص می شود.

  1. سلام وقت شما هم بخیر،
   برای اطلاع از لیست قیمت ها با شماره تماس 09358628487 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *