آیکون خط ستاره دار
سفارش عکاسی

سفارش خدمات عکاسی

رشد و گسترش کسب و کارها مرهون تبلیغات قدرتمند است و نمی توان از تاثیر عکس ها در این امر غافل شد. تصاویر یکی از ملزومات تبلیغات موفق هستند که می توانند بهتر از هزاران کلمه عمل کنند. عکاسی شامل رویکردهای مختلفی می شود و برای هر نوع کسب و کار، رویداد و تجارتی به فراخور نیاز و اهداف، می تواند ضرورت داشته باشد. چرا که عکس ها ضمن برخورداری از قدرت بصری فوق العاده، می توانند پیام ها و مفاهیم را به شکلی موثر و جذاب در کوتاه ترین زمان منتقل کنند.

سفارش خدمات عکاسی
خدمات عکاسی

خدمات عکاسی در ارومیه

عکاسی برای کسب و کارها نه به عنوان مزیت بلکه به عنوان یک الزام محسوب می شود و تصاویر یکی از جنبه های ضروری برند هستند و برای ایجاد تعامل با مخاطب و ارائه هویت برند بکار می روند. حرفه های زیادی وجود دارند که برای معرفی فعالیت ها، محصولات و خدمات خود نیازمند عکاسی هستند. 

عکاسی فرآیندی است که به شکلی متفاوت و با زوایایی فراتر از دیدگاه معمول افراد، پدیده ها و اشیا را به تصویر می کشد. عکاسی می تواند به عنوان یک هنر برای ثبت لحظات و رویدادهای های ماندگار باشد یا به عنوان یک حرفه برای تبلیغات، خبرنگاری، عکاسی مد و… استفاده شود. 

بکارگیری مولفه تصویر، نقشی اساسی و پررنگ در معرفی و تبلیغ کسب و کارها دارد. یکی از وظایف عکاسی این است که محصول را به گونه ای به مشتری نشان دهد که او را به لمس کردن آن از نزدیک، ترغیب کند. 

عکس ها یکی از ساده ترین و سریع ترین راه ها برای نزدیک شدن به مشتریان هستند تا قابلیت ها و ویژگی های برجسته یک محصول را به نمایش درآورند. شما می توانید انواع خدمات عکاسی و تصویر برداری را به صورت حرفه ای از شرکت افق ایرانیان در بالاترین سطح از کیفیت دریافت نمایید.

انواع خدمات عکاسی

انواع خدمات عکاسی در ارومیه

عکاسی حوزه وسیعی دارد و شامل انواع مختلفی می شود از جمله:

 • عکاسی ماشین
 • عکاسی جواهرات
 • عکاسی 360 درجه
 • عکاسی سفر
 • عکاسی از سبک زندگی
 • تور مجازی
 • عکاسی پزشکی
 • عکاسی خدمات آموزشی
 • عکاسی از سوژه های آزاد

در ادامه به بررسی برخی دیگر از پرکاربردترین انواع خدمات عکاسی می پردازیم.

انواع خدمات عکاسی
ثبت سفارش خدمات عکاسی

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی شاخه ای از عکاسی است که در آن عکس ها با اهداف تجاری و تبلیغاتی گرفته می شوند. هدف اصلی این سبک، ایجاد تصاویری است که جنبه های مرتبط با یک برند از جمله خدمات و محصولات را به بهترین و جذاب ترین شکل ممکن به مخاطبان هدف نشان دهد. 

عکاسی تبلیغاتی ترکیبی از استعداد هنری و دانش فنی بوده و ضروری است عکاس به مفاهیم بازاریابی و تبلیغات تسلط داشته باشد. عکاسان حرفه ای با تکیه بر اصول عکاسی تبلیغاتی و توجه به رنگ ها، پس زمینه های زیبا، افکت های مختلف، نورپردازی، زاویه بندی، ترکیب، چینش صحنه و تکنیک های دیگر عکس های خلاقانه و برجسته ای ثبت می کنند. در واقع این عکس ها بیشتر جنبه تبلیغاتی دارند و در آن ها اغراق صورت می گیرد به طوری که بیننده با دیدن این عکس ها، داستانی را در ذهن خود شکل می دهد.

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی وظیفه دارد که نمای کامل و واضحی از محصول برداشت کرده و آن را به مشتری یا کارفرما ارائه کند. عکاس به کمک تجهیزات مناسب و استفاده از نورپردازی های کامل، تلاش می کند تا تصویری بسیار با کیفیت و دقیق از زوایای مختلف ثبت کند به طوری که تمام ویژگی ها و خصوصیات ظاهری محصول به خوبی نمایان گردد. 

معمولا هدف عکس های صنعتی نیز اهداف تجاری است تا یک برند کالا و خدمات خود را به فروش برساند. آنچه که در عکاسی صنعتی مهم است، وفاداری به وقایع و نمایش نماهای واقعی محصول بدون اغراق است به شکلی که در طراحی صحنه و نورپردازی ها غلو نشود. خدمات عکاسی حرفه ای در سبک صنعتی، ماهیت فعالیت و کالا و خدمات شما را به شکل ماهرانه ای به تصویر می کشد و در ارتقای تصویر برند، آگاهی از برند و افزایش فروش نقش دارد.

عکاسی صنعتی
سفارش عکاسی دکوراتیو

عکاسی دکوراتیو

در خدمات عکاسی دکوراتیو نمایش محصول در فضای صحنه پردازی شده با چیدمان عناصر مرتبط و هماهنگ با سوژه انجام می شود. در واقع عکاس برای تهیه عکس های دکوراتیو از ایده پردازی های خلاقانه، ترکیب بندی های جذاب، طراحی صحنه، اکسسوری و تزئینات، نورپردازی های حرفه ای و… در راستای تاثیر گذاری بیشتر آن ها و غالبا در تبلیغات و بازاریابی بهره می گیرد.

در عکس های دکوراتیو ایده و خلاقیت حرف اول را می زند. البته تنها ایده پردازی مهم نیست؛ بلکه عکاس باید به نحوی محصول را به تصویر بکشد که اصول تبلیغات در آن رعایت شده، بر قدرت جاذبه تصویر افزوده شود و پیام به راحتی منتقل گردد. 

عکس های دکوراتیو قابلیت بالایی برای وایرال شدن دارند و این موضوع باعث می شود مخاطبان زیادی با برند و محصول آشنا شوند که منجر به فروش بیشتر خواهد شد.

عکاسی محصول

عکاسی محصول شامل ثبت تصاویر از محصولات و کالاها با هدف ارائه بهترین نمایش بصری از آن ها است. در این روش، عکاسان با استفاده از تکنیک های حرفه ای نورپردازی، زوایای مناسب، پس زمینه و… اقدام به تهیه تصاویر می کنند.

تصاویر محصول اگر به صورت حرفه ای و متناسب با اهداف کسب و کار تهیه شوند، قادرند به خوبی داستان محصول را برای مخاطب تعریف کرده و او را به سوی خرید تشویق کنند. در این روش با برجسته کردن ویژگی های مهم محصول، عملکرد، مزیت ها، کیفیت و… تلاش می شود تا رضایت و اعتماد مخاطبان جلب شود.

سفارش خدمات عکاسی محصول
سفارش عکاسی هوایی

عکاسی هوایی

عکاسی هوایی به ثبت عکس از نقاط مرتفع یا هوا گفته می شود. عکس های هوایی به وسیله هواپیماهای سبک، بالون، پهپادها و… تهیه می شوند. از عکس های هوایی معمولا برای مطالعات زمین شناسی، جاده سازی، کشاورزی، مدیریت منابع طبیعی، اهداف نظامی و امنیتی، پروژه های صنعتی و امور تبلیغاتی استفاده می شود.

یکی از دلایل محبوبیت عکس های هوایی، بررسی سطوح وسیع از نماهایی است که کمتر دیده می شود. عکس های هوایی علاوه بر قابلیت های خود جهت استفاده در صنایع و پروژه ها، در تبلیغات نیز بکار گرفته می شوند. این عکس ها، محتوای تصویری مناسبی برای معرفی و ساخت تیزرهای تبلیغاتی از فضاهای بزرگ و تجاری مانند کارخانجات، هتل ها، مجموعه های تفریحی و گردشگری، مجتمع های صنعتی و… هستند.

با بکارگیری تصاویر هوایی در تبلیغات، علاوه بر اینکه در نزد مشتریان حرفه ای به نظر خواهید رسید بلکه می توانید حس کنجکاوی و ماجراجویی را در آن ها ایجاد نمایید. عکس های هوایی برای کسب و کارهایی که در زمینه ساخت و ساز، فروش املاک، پروژه های عمرانی، فیلم سازی و… فعالیت دارند هم بسیار کارآمد خواهد بود.

عکاسی مد و فشن

در عکاسی مد و فشن از حالت ها، لباس، اکسسوری و مدل های یک برند عکسبرداری می شود. مزون ها، فروشگاه های پوشاک، جواهرات فروشی ها، برندهای لوازم آرایشی و… از مخاطبان عمده این نوع عکس های تبلیغاتی هستند. این ژانر با هدف زیبا جلوه دادن لباس، زیورآلات، نوع پارچه و… به روشی تاثیرگذار محصولات حوزه مد را معرفی می کند.

مد و فشن
سفارش عکاسی از محیط

عکاسی معماری و فضای داخلی

خدمات عکاسی حرفه ای معماری و فضای داخلی شامل به تصویر کشیدن نماهای داخلی و خارجی ساختمان ها، بناها، رستوران ها، خانه های مسکونی و… است. این سبک صرفا ساختار و جزئیات سازه ها را به تصویر نمی کشد بلکه برای نشان دادن جذابیت ها و ابعاد زیباشناختی آن فضاها نیز بکار می رود. 

عکس های معماری و دکوراسیون داخلی برای اهداف تجاری و تبلیغاتی نیز کاربرد بسیاری دارند. برای ایجاد تاثیر مثبت بر مخاطبان و خریداران احتمالی املاک؛ همچنین معرفی و تبلیغ پروژه های مختلف از عکاسی معماری و فضای داخلی استفاده می شود. عکس های معماری که با اهداف بازاریابی تهیه می شوند در وب سایت، بروشور، مجلات، شبکه های اجتماعی و… به مخاطبان و بازار هدف ارائه می شوند.

به کمک این تصاویر می توان کیفیت طراحی ها، ایده ها، زیبایی ها و خلاقیت های بکار رفته را در راستای جذب مشتری به خوبی نشان داد.

عکاسی غذا و رستوران

عکاسی از غذا هم مانند سایر ژانرهای عکاسی، می تواند تاثیر شگرفی بر نوع نگاه مخاطب به غذا داشته باشد.

صنایع غذایی برای افزایش فروش و جذب مشتریان غالبا به این عکس ها متکی هستند. آن ها می توانند با ارائه تصاویر وسوسه انگیز، مشتریان را ترغیب کنند که آن غذاها را تهیه و تست نمایند. علاوه بر این افرادی که به عنوان فود بلاگر یا آشپز حرفه ای فعالیت می کنند، باید تصاویر غذاها و نوشیدنی ها را به گونه ای آماده نمایند تا برای کاربران جذاب به نظر برسند.

عکس تبلیغاتی فست فود
عکس همایش خبری

عکاسی همایش و خبری

این شاخه از عکاسی برای ثبت و ماندگار کردن یک رویداد، همایش، اتفاق و… انجام می شود. یکی از مهم ترین فاکتورهای عکاسی خبری و همایش رعایت صداقت، نگاه بی طرفانه و عکاسی به دور از قضاوت است. عکاس بایستی آنچه را که مشاهده می کند به تصویر کشیده و مسائل تکنیکی و اصول فنی را رعایت نماید. 

در عکاسی خبری و همایش، عکاس باید به جزئیات دقت کافی داشته باشد؛ لحظات مهم و قابل توجه را تشخیص داده و با قدرت تحلیل و تفسیر خود، خط داستانی رویداد را به خوبی به تصویر درآورد.

عکاسی ورزشی

عکاسی ورزشی به ثبت تصاویر از رویدادهای ورزشی و تمرینات قبل از شروع مسابقات می پردازد. از آنجایی که در عکس های ورزشی سوژه متحرک است و گاها اتفاقات به سرعت رخ می دهند؛ ابزارها، تجهیزات و مهارت عکاس نقش مهمی در ثبت عکس های جالب و حساس دارند. یکی از مهم ترین مسائل در این سبک عکاسی، سرعت شاتر است تا سوژه های در حال حرکت با سرعت بالا را در یک لحظه از زمان فریز کند. 

عکاسی ورزشی علاوه بر آنکه به تخصص و مهارت بالای عکاس نیاز دارد، نوعی تجارت محسوب می شود  چنان که برخی از عکاسان و مجلات در رشته های ورزشی بخصوصی فعالیت دارند.

عکاسی ورزشی
خدمات عکاسی با افق ایرانیان

خدمات عکاسی در افق ایرانیان

هماهنگی با مجری
اجاره استودیو
رتوش
نورپردازی
عکس تبلیغاتی ساعت
مزایای خدمات عکاسی

مزایای سفارش خدمات عکاسی

 • استفاده از عکاسی، تصویر برند را در نزد مشتریان ارتقا می دهد چرا که می تواند کالا و خدمات را به شکل حرفه ای به نمایش گذاشته و مشتریان را از فعالیت ها و ماهیت برندتان آگاه نماید. 
 • چنانچه از انواع خدمات عکاسی به شکل حرفه ای و خلاقانه بهره گرفته شود؛ منجر به افزایش فروش و برگشت سرمایه بیشتر خواهد شد.
 • عکس ها قادرند تاثیر عمیقی بر مخاطبان نهاده و ضمن برقراری ارتباط بهتر، سطح آگاهی آنان از برند را تقویت کنند.
 • خریداران ترجیح می دهند قبل از خریداری کالای مد نظر، آن را دیده و اطلاعاتی در مورد ویژگی های آن به دست آورند. عکس ها یکی از بهترین گزینه هایی هستند که می توانند معرف محصول و نمایانگر کیفیت و جزئیات آن بوده و امکان جذب خریداران را افزایش دهند. در واقع عکس ها مشتری را به درکی از برند و محصولات می رسانند.
 • عکس ها می توانند به عنوان اولین نقاط ارتباط مشتری با کسب و کار شما باشند. بنابراین عکس ها می توانند تصویری از برند شما را در ذهن مخاطب تداعی کنند.
 • یک عکس خوب قادر است برند را حرفه ای، به روز و قابل اعتماد معرفی کرده  و در میان رقبا برجسته کند.
 • مخاطبان پیام عکس ها و تصاویر را بسیار بهت، سریعتر و ماندگارتر از متن های طولانی دریافت می کنند.
خدمات عکاسی با آژانس افق ایرانیان

ارتباط با کارشناسان افق ایرانیان برای سفارش خدمات عکاسی

شرکت افق ایرانیان با برخورداری از یک تیم حرفه ای در حوزه عکاسی، توانایی رفع نیاز کسب و کارها را در زمینه های تبلیغاتی و صنعتی را دارد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات عکاسی و نحوه ثبت سفارش با کارشناسان ما در افق ایرانیان تماس بگیرید.

جهت دریافت مشاوره رایگان در رابطه با خدمات عکاسی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارتباط با ما
لوگو آژانس تبلبغاتی و برندینگ افق ایرانیان
جمع بندی

سخن پایانی

تصویر یکی از مولفه هایی است که کارکرد اساسی در امر معرفی و تبلیغ برند و محصولاتش دارد. عکس ها صرفا جنبه های بصری کسب و کارها را به تصویر نمی کشند بلکه یکی از اهداف مهم آن ها خلق تصویری چشمگیر، برقراری ارتباط و ارائه اطلاعات ارزشمند به بیننده است. عکس ها حاوی پیام، صدا و لحن یک برند هستند که  قادرند به سرعت در دسترس میلیون ها نفر در سراسر جهان قرار گیرند. این مسئله ضمن توسعه و اثر بخشی تبلیغات، به تسریع و تقویت فرآیند برندینگ  کسب و کارها هم کمک زیادی خواهد کرد. 

عکاسی هم مانند سایر حرفه ها مستلزم دانش، مهارت، تجربه و رعایت اصول و قواعد خاص خود است در غیر این صورت، منجر به از دست رفتن سرمایه و صدمه به وجهه برند در نزد مشتریان خواهد شد. 

شرکت افق ایرانیان فعال در زمینه ارائه خدمات عکاسی حرفه ای و تخصصی، به پشتوانه برخورداری از تیم عکاسی و نمونه کارهای قوی؛ آماده ارائه انواع خدمات عکاسی به مشاغل و شرکت ها می باشد. عکاسان این مجموعه منطبق بر اهداف، نیازها و مخاطبان هر برند اقدام به تهیه عکس های حرفه ای و باکیفیت می کنند.

سوالات پرتکرار

سوالات متداول

نورپردازی های حرفه ای، ترکیب درست رنگ ها، استفاده از مدل های انسانی، کادر بندی و چینش صحنه، بکارگیری تکنولوژی های جدید، عناصر تصویر سازی، نوآوری ها و ایده پردازی های مبتکرانه و… همگی برای افزایش جذابیت و اثرگذاری این عکس ها مورد استفاده قرار می گیرند.

نوع و پیچیدگی پروژه، مدت زمان اجرای پروژه، تخصص و مهارت تیم عکاسی، تجهیزات مورد استفاده، موقعیت جغرافیایی، تعداد تصاویر و میزان ویرایش های ثانویه از جمله عوامل دخیل در تعیین قیمت این خدمات می باشند.

تقریبا همه مشاغلی که به دنبال معرفی خود و جذب مشتری هستند، نیازمند این خدمات می باشند؛ مانند کسب و کارهایی که در زمینه مد و پوشاک، صنعت غذا، رستوران داری، هتلداری، برگزارهای تورهای گردشگری، خودرو، جواهرات، آرایش و زیبایی، صنایع تولید لوازم خانگی و… فعالیت دارند.

2 پاسخ

  1. سلام بله، امکان ارائه خدمات برای کرج وجود دارد. البته برای دریافت خدمات هزینه ایاب و ذهاب نیز به خدمات عکاسی افزوده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *