آیکون خط ستاره دار
خدمات تصویربرداری در ارومیه

سفارش فیلمبرداری حرفه ای در ارومیه

کسب و کارها به منظور رشد سریع تر و دیده شدن بهتر توسط مخاطبان خود، نیازمند استفاده از روش های تبلیغاتی بخصوص در زمینه تولید محتوای صوتی و تصویری اصولی و حرفه ای هستند. یکی از راه های موثر در این زمینه به کارگیری خدمات فیلمبرداری است. با انتخاب یک فیلم بردار حرفه ای با دقتی بالا برای پروژه های خود، محتواهایی با کیفیت بسیار بالا دریافت خواهید کرد.

فیلمبرداری حرفه ای از تهیه ویدیوها در انواع مراسمات، تبلیغات ویدیویی برای شبکه های اجتماعی و یا سفارش فیلمبرداری در ارومیه از طریق شرکت افق ایرانیان به راحتی امکان پذیر است. به علاوه این مجموعه دارای استودیو فیلمبرداری در ارومیه نیز می‌باشد که شما می توانید از امکانات این مجموعه بهره مند شوید. 

سفارش فیلمبرداری در ارومیه
فیلمبرداری در ارومیه
انواع خدمات تصویربرداری در افق ایرانیان

انتخاب نوع خدمات فیلمبرداری مناسب کسب و کار شما

باید در نظر داشته باشید خدمات فیلمبرداری بر اساس نوع مراسم، تعداد حضار، لوکیشن و… متفاوت است. همچنین هر فیلمبرداری با هدفی خاص انجام می گردد و از همین رو این حرفه نیازمند تخصص و تبحر خاصی می باشد. به علاوه، دستیابی به نتیجه مطلوب نیز مستلزم وجود افراد ماهر در این زمینه است. 

در ادامه انواع خدمات فیلمبرداری در ارومیه نام برده شده است.

نکات مهم در تصویربرداری حرفه ای

در فیلمبرداری های حرفه ای ارومیه باید به چه نکاتی توجه کنیم

در تهیه ویدیو حرفه ای یا ساخت یک فیلم؛ صرفا استفاده از تجهیزات گران قیمت یا دستگاه های بسیار با کیفیت کافی نبوده و رعایت نکاتی مهم نیز لازم می باشد. گاهی رعایت نکردن یک سری نکات، می تواند منجر به تخریب کل پروژه شود. در ادامه به هشت سر فصل اصلی نکات فیلمبرداری حرفه ای ارومیه پرداخته شده است. این موارد شامل: 

آشنایی با محل

شما می توانید پروژه های خود را در بهترین استودیو فیلمبرداری در ارومیه تهیه نمایید اما ممکن است گاها به محیطی خارج از استودیو هم نیاز پیدا کنید. برخی مواقع امکان دارد نور محیط کم بوده و یا مسائل دیگری موجب شود تا کار نهایی کیفیت جالبی نداشته باشد. در این شرایط می توانید محیط فیلمبرداری را از پیش چک کرده و ضمن آشنایی بیشتر با آن، تجهیزات لازم را پیش‌ بینی و در روز تصویربرداری همراه خود داشته باشید. 

شناسایی نیازهای صاحبان کسب و کار

برای این کار، می توانید جلساتی با صاحبان کسب و کار یا کارفرمایان هر پروژه برگزار نمایید و طی این جلسات، نیازهای اساسی و اهداف مد نظرشان را دریافت کنید. در حقیقت با انجام این کار، به طور مستقیم از اهداف ارباب رجوع آگاه می شوید و در نتیجه درصد آزمون و خطایتان نیز به شدت کاهش می یابد.

تدوین

در هنگام تصویربرداری باید بتوانید مانند یک تدوینگر فکر کنید و با در نظر داشتن این طرز تفکر، از زوایای مختلفی سکانس ها را تهیه کنید. در این حالت چندین شات زاپاس هم دارید که مناسب ترین آنها را غربال کرده و در مواقعی که نیاز دارید، استفاده می کنید.

توجه به این نکته و رعایت نمودن آن در فیلمبرداری از کسب و کار در ارومیه بسیار حائز اهمیت است. زیرا از جهتی سبب صرفه جویی در هزینه و زمان می شود. در این حالت شما شات های جایگزین دارید و از مشکلات عدیده ای مانند عدم امکان فیلمبرداری در همایش ها، هزینه بر بودن در بازسازی مجدد لوکیشن و یا مراجعه به آن و… اجتناب می کنید.

شناسایی نیازهای بازار

ابتدا باید بازار هدف خود را مشخص نموده و سپس نیازهای آن را شناسایی کرد. در این وضعیت، می توان بهترین سبک فیلمبرداری از جمله هوایی یا زمینی را متناسب با نوع پروژه برای کارفرما انتخاب نمود. با شناخت این نیازها، محتوایی عالی مطابق میل مخاطب تهیه خواهد شد.

جمع آوری داده های دقیق

باید قبل از شروع مراحل تهیه، تولید و تصویربرداری، ابتدا داده های مورد نیاز خود را جمع آوری کنید. این داده ها می توانند آشنایی با لوکیشن و متناسب با آن همراه داشتن تجهیزات لازم، شناسایی نیازهای صاحبین کسب و کار و… باشند. گردآوری این موارد هدف اصلی را به خوبی مشخص خواهد نمود. عدم توجه به این نکات می تواند منجر به افت شدید کیفیت کار شود. 

مدت زمان فیلمبرداری

در برخی موارد نیاز به تصویربرداری مداوم طی چندین روز برای نمایش چرخه تولید یک محصول وجود دارد تا به نتیجه نهایی مورد نظر دست یابیم. یا در بعضی موارد که لوکیشن باز است این امکان وجود دارد که مدت زمان فیلمبرداری افزایش یابد و تیم مجبور به ادامه روند کاری خود در شب شود. در این حالت باید تجهیزات مناسب شب با خود به همراه داشته باشند.

استفاده از افکت های ویژه

گاهی برای ایجاد برخی صحنه ها در فایل های ویدیویی نیاز به استفاده از افکت های ویژه است. در همین راستا مهم است که هنگام تصویربرداری به این موضوع توجه کنید و با توجه به آن تصاویری را آماده کنید تا بتوانید بعدا از افکت های ویژه بصری روی فایل ویدیویی خود استفاده نمایید. 

استفاده از تجهیزات حرفه ای

در کنار رعایت موارد مهم دیگر برای ساخت یک فیلم مناسب باید از تجهیزات با کیفیت و مناسب استفاده نمود. چه بسا شما تمامی مراحل را رعایت نمایید اما از دوربینی با کیفیت پایین استفاده کنید در این حالت احتمالا تمامی زحمات شما به هدر خواهد رفت. در نتیجه باید برای داشتن محتوای خوب از تجهیزات و لوازمی با بهترین کیفیت که برای فیلمبرداری مناسب باشند؛ استفاده کرد. 

آشنایی با انواع حرکت دوربین در تصویربرداری

در این فایل صوتی اطلاعات مختصری از انواع حرکت دوربین ثابت و متحرک اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. 

قیمت فیلمبرداری در ارومیه

عوامل تاثیرگذار بر قیمت خدمات فیلمبرداری حرفه ای

یکی از مواردی که هر صاحب کسب و کاری هنگام انتخاب شرکت مناسب برای تبلیغات و خدمات مدنظرش مورد بررسی قرار می دهد؛ هزینه های سفارش فیلمبرداری است. موارد متعددی روی این موضوع تاثیرگذار است اما باید به این موضوع اشاره شود که شاید مهمترین نکته ای که باید در هنگام سفارش فیلمبرداری در نظر بگیرید، کیفیت کار است. البته در ادامه تعدادی از موارد اصلی تاثیرگذار بر قیمت خدمات فیلمبرداری آورده شده اند:

نوع پروژه

نوع پروژه یکی از عوامل مهم در رابطه با تعیین قیمت محسوب می شود. این موضوع از این جهت حائز اهمیت است که برخی پروژه ها نیاز به تجهیزات تخصصی تری دارند و در عین حال پس از اتمام پروژه باید از جلوه های بصری ویژه و… برای آماده سازی پروژه استفاده شود. بنابراین می توان گفت نوع پروژه و موارد لازم برای آماده سازی کامل پروژه روی قیمت نهایی آن تاثیرگذار است. 

تجهیزات مورد استفاده

بی شک نوع تجهیزات به کار گرفته شده در انجام یک پروژه، در تعیین قیمت خدمات فیلمبرداری تاثیر فراوان دارد. تهیه فیلم در یک رویداد با چندین دوربین، مسلماً هزینه بالاتری نسبت به پروژه اجرایی با یک دوربین خواهد داشت. چرا که این امر مستلزم چندین فیلم بردار و استفاده از چند نوع دوربین فیلمبرداری است. 

موقعیت جغرافیایی

یکی از موارد تاثیر گذار در تعیین تعرفه های خدمات تصویربرداری، موقعیت جغرافیایی محل فیلمبرداری است. اگر محل انجام پروژه از محل قرارگیری شرکت فیلمبرداری فاصله داشته باشد، هزینه پروژه شامل هزینه های ایاب و ذهاب و همچنین اقامت در محل فیلمبرداری نیز می شود. 

ویرایش فیلم

ویرایش جزئیات سکانس های جمع آوری شده، تدوین آنها و سپس ساخت فیلم مد نظر، تاثیر فراوانی در کیفیت کار داشته و همچنین قیمت کار را نیز تغییر می دهد. زیرا تلاش صورت گرفته و زمان صرف شده تاثیر مستقیمی بر قیمت پروژه دارد.

مدت زمان پروژه

عامل دیگر، مدت زمانی است که تیم فیلمبرداری صرف انجام یک پروژه می‌ کند. در صورتی که تهیه فیلم از یک کنفرانس را در نظر بگیریم؛ کنفرانس یک روزه به مراتب هزینه کمتری در مقایسه با کنفرانس چند روزه خواهد داشت. 

پرسنل

بنا به نوع پروژه، تعداد پرسنلی که در فرایند تهیه یک پروژه همکاری دارند، می تواند بیشتر و کمتر شوند. همین امر سبب متغیر بودن قیمت در خدمات فیلمبرداری خواهد شد.

تجربه و تخصص

تجربه و تخصص علاوه بر این که تاثیر مستقیم بر کیفیت نهایی کار دارد، در تعیین قیمت فیلمبرداری نیز بسیار تاثیرگذار است. گاهی اوقات ممکن است تیم های تازه کار به دلیل نداشتن تجربه و تخصص کافی، تعرفه های پایین تری نسبت به تیم های متخصص با چندین سال سابقه ارائه دهند. علاوه بر آن هر چه فیلمبردار تخصص بیشتری در حیطه کاری خود داشته باشد، نیازهای کارفرما را نیز بهتر درک و برطرف خواهد کرد.

اجاره مکان

فیلمبرداری می تواند در استودیو بوده و یا مکانی خارج از آن باشد. گاهی اوقات برای تهیه فیلم نیاز به اجاره نمودن یک مکان خاص می باشد. در این حالت نیز تعرفه فیلمبرداری افزایش خواهد یافت. 

فیلمبرداری سمینار، همایش و جلسات (یک دوربین)فیلمبرداری سمینار، همایش و جلسات (یک دوربین)فیلمبرداری سمینار، همایش و جلسات (یک دوربین)
10/000/000
یک روز تا 7 ساعت
5/000/000
یک روز تا 7 ساعت
15/000/000
یک روز تا 7 ساعت
یک عدد کلیپ خلاصه مستند تبلیغاتی از رویداد تا 3 دقیقه تصویربردار حرفه ای با یک نفر فیلمبردار و یک دوربین ثابت ستون #3
تصویربرداری حرفه ای با یک دوربین و یک فیلمبردارستون #3
ستون #3ستون #3ستون #3
سفارش فیلمبرداری در ارومیه

سفارش فیلمبرداری در ارومیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش فیلمبرداری در ارومیه می توانید با کارشناسان مجموعه افق ایرانیان در ارتباط باشید.

ارتباط با ما
لوگو آژانس تبلبغاتی و برندینگ افق ایرانیان
جمع بندی

سخن پایانی

همانطور که می دانید؛ تمامی کسب و کارهای علاقه مند به توسعه می‌ توانند روش هایی تبلیغاتی را در راستای گسترش و پیشرفت کسب و کار خود به کار بگیرند. تصویربرداری یکی از بهترین و موثرترین شیوه های تبلیغات محسوب می شود. تمامی مشاغل می توانند در معرفی محصول، خدمات یا حتی فیلمبرداری از سمینارها و… در جهت رشد بیشتر خود، از خدمات فیلمبرداری حرفه ای ارومیه استفاده نمایند.

این مجموعه به وسیله تیم متخصص خود خدمتگزار تمامی کسب و کارها می باشد. خدمات این شرکت تبلیغاتی در ارومیه در زمینه کسب و کارهای تجاری و برند های شخصی بوده و اعضای بسیار متخصص و متبحری در حوزه فیلمبرداری و عکاسی دارد. 

سوالات پرتکرار

سوالات متداول

 بله، با استفاده از کوادکوپتر یا Drone می توان به گرفتن فیلم و تصویرهای هوایی پرداخت.

 باید گفت بله، برخی از صحنه هایی که هزینه ساخت آنان بسیار زیاد بوده و یا اگر لوکیشنی که مدنظرتان است، بسیار دورتر از شما بوده و در دسترس نیست؛ به راحتی توانایی ایجاد این صحنه ها با افکت های ویژه وجود دارد.

 به طور کل تعرفه تصویربرداری بر اساس چندین عامل مختلف تعیین می‌ شود، از جمله تجهیزات به کار رفته و تعداد آنها، مدت زمان فیلمبرداری، مهارت تیم اجرایی، نیازمندی به افکت‌ های ویژه، تدوین و…

2 پاسخ

    1. سلام و درود،
      برای اطلاع بیشتر از تعرفه ها می توانید با شماره 09356828487 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *