آیکون خط ستاره دار
بهترین شرکت طراحی سایت

بهترین شرکت طراحی سایت

با طراحی سایت های گوناگون برای حوزه های مختلف در کسب و کارها می توان اهداف تجاری صاحبین مشاغل را گسترش داده و تعاملات بیشتر با مشتریانشان برقرار کرد.

طراحی سایت کاربرپسند و موفق وابسته به دو مورد مهم از جمله دانش و تخصص طراح سایت در حرفه خود و درک نیازها و خواسته های کارفرما برای انجام پروژه می باشد. 

با توجه به مطالب گفته شده، در ادامه این مطلب سعی داریم تا بهترین شرکت های طراحی سایت را معرفی نموده و به مزایا، ویژگی طراحی مناسب و… آن بپردازیم. مطالعه این مطلب به شما کمک خواهد کرد تا در صورت نیاز بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید. اگر مایل به دریافت خدمات دیجیتال مارکتینگ هستید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

مزایای اهمیت طراحی سایت

با طراحی وب سایت توسط شرکت ها برای فروشگاه ها، موسسات، اداره ها و… می توانید بدون محدودیت های مکانی و زمانی به فعالیت بپردازید. شما با انجام این کار این توانایی را به دست خواهید آورد تا در مدت زمان کوتاهی تعداد مشتریان خود را به شکل چشمگیری افزایش دهید. 

ویدئوی آموزشی: آموزش بارگذاری محصول در وردپرس

در ادامه با بخشی از این مزایا آشنا شده ایم:

 1. شما با طراحی سایت برای کسب و کارتان می توانید به فعالیت شبانه روزی بپردازید. انجام کار شما محدود به ساعت کاری خاصی از روز نخواهد شد.
 2. طراحی یک سایت مناسب برای کسب و کارها سبب کاهش هزینه های اضافی مانند استخدام چندین نفر برای فروش حضوری و… خواهد شد. 
 3. انجام این کار سبب خواهد شد تا محدودیت جغرافیایی نداشته و بدون دغدغه در اقصی نقاط جهان به فعالیت بپردازید.
 4. با دارا بودن یک وب سایت می توانید به طور کامل، به معرفی و ارائه محصولات و خدمات خود بپردازید. در نتیجه دیگر نیازی به توضیحات جداگانه برای هر مشتری نخواهید داشت.
 5. با رفع برخی محدودیت های مکانی و زمانی، فعالیت کاریتان بیشتر شده و بازدهی بهتری خواهید داشت. همین امر نیز سبب افزایش تعداد مشتریانتان خواهد یافت. 
 6. به دلیل افزایش فعالیت ها در دنیای اینترنت، کسب و کار یا برندی که بتواند سایتی مناسب برای حوزه فعالیتی خود داشته باشد، اعتبار فراوانی در بین مردم کسب خواهد نمود.
مزایای طراحی سایت

شرکت طراحی سایت یا طراح سایت فریلنسر؟

هر کسب و کاری می تواند از طریق چندین راه فعالیت خود را گسترش دهد. دو مورد از این روش ها کمک گیری از شرکت طراحی سایت و یا طراح سایت فریلنسر است. در ادامه به توضیح اجمالی هر یک همچنین مزایایی و معایب هر کدام به شکلی جداگانه خواهیم پرداخت تا بتوانید انتخابی متناسب با نیاز خود داشته باشید.

شرکت طراحی سایت:

 1. پشتیبانی سایت یکی از مزایای طراحی سایت توسط شرکت های معتبر است. شرکت های برتر و موفق پس از راه اندازی وب سایت، آن را پشتیبانی نموده و در صورت بروز هرگونه مشکلی آن را رفع می کنند.
 2. هر شرکت معتبر و به ثبت رسیده ای، یک نهاد قانونی تلقی می گردد. بنابراین در صورت لزوم می توان با مشاهده مدارک از معتبر بودن شرکت ها اطمینان یافت. درنتیجه هنگام بروز مشکلات احتمالی، پیگیری و حل آنها بسیار راحت تر خواهد بود. 
 3. عقد قرارداد با شرکت های طراحی سایت به دلیل حضور نیروهای متخصص، باعث افزایش کیفیت کاری می شود.

طراح سایت فریلنسر:

 1. فریلنسرها عموما مستقل به فعالیت می پردازند و به هیچ شرکتی وابسته نیستند. در نتیجه ممکن است نتیجه کار تحویل داده شده یک فریلنسر به اندازه نتیجه کار تیم شرکتی جامع تر و موفق تر نباشد.
 2. کار کردن با فریلنسر ممکن است امنیت کار کافی را در پی نداشته باشد و گاهی اوقات موجب درز نمودن اطلاعات کسب و کار و سرقت اطلاعات شود. در حالت کلی می توان گفت امنیت کاری با شرکت های معتبر بسیار بیشتر از همکاری با فریلنسرها خواهد بود.

مطالعه بیشتر: لندینگ پیج چیست؟

فاکتورهای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت

به طور معمول، طراحی سایت برای هر کسب و کاری اعم از کوچک و بزرگ لازم است. از همین رو ابتدا باید با فاکتورهای انتخاب شرکتی خوب برای طراحی سایت آشنا شده و بهترین شرکت طراحی سایت در ایران را برای کسب و کار خود شناسایی کرده و سپس اقدام به سفارش طراحی سایت نمود. به علاوه؛ این کار مزیت های تبلیغاتی و کاربردی فراوانی برای مجموعه ها دارد، زیرا سبب می شود تا نام کسب و کار و یا برند شما در دنیای وب مطرح گردد. در ادامه به چندین مولفه مهم در این زمینه اشاره شده است.

وجود نمونه کارهای قوی 

وجود نمونه کارهای گوناگون اعم از کوچک و بزرگ برای یک سازمان، نشان دهنده قدرت و توانایی آن مجموعه می باشد. علاوه بر این خلاق بودن، فعال بودن و حرفه ای بودن تیم آن سازمان را به نمایش می گذارد. همچنین با رویت نمونه کارها، می توان به نقاط ضعف و قدرت طراحی در یک شرکت پی برد.

عملکرد قوی در طراحی سایت 

فاکتور مهم دیگر در انتخاب یک شرکت برای طراحی سایت عملکرد قوی در این کار می باشد. سایت هر مجموعه ای نشان دهنده خدمات، محصولات و حتی قدرت برند آن سازمان می باشد. در نتیجه باید این سایت از نظر بصری حرفه ای، جذاب و قوی طراحی و ساخته شده باشد. 

مشاوره دقیق

به مراتب مشاهده شده است، شرکتی که به ارائه مشاوره های دقیق در کنار کار انجام شده می پردازد و تا لحظه آخر در کنار مشتری است؛ جزء برترین شرکت طراحی سایت می باشد.

طی کردن جلسات گوناگون در راستای مشاوره دادن و همچنین رسیدن به نتیجه مطلوب از سمت کارفرما، جزئی از پروسه احترام گذاری به مخاطب بوده و سبب بهترین شدن در نظر آنان می گردد.

رابط کاربری آسان 

ساختار یک وب سایت، باید برای جهت دهی مخاطب بسیار ساده پی ریزی شود. هرچه موارد مربوط به رابط کاربری بهبود یابد، به کاربران کمک می کند تا زودتر به نتیجه دست یابند. این امر در بین بهترین شرکت های طراحی سایت جزء مهم ترین موارد اصولی طراحی سایت است. 

طراحی رابط کاربری طراحی سایت

سایت واکنش گرا 

از دیگر فاکتورها در انتخاب برترین شرکت طراحی سایت، ریسپانسیو بودن آن است. سایت ریسپانسیو این توانایی را دارد تا در تمامی دستگاه های دیجیتال مخصوصا موبایل به خوبی نمایش داده شود. این امر بسیار مهم بوده و عدم توجه به آن می تواند سبب از دست دادن مشتریان فراوانی شود. زیرا امروزه اغلب کاربران دنیای اینترنت با تلفن همراه خود اکثر فعالیت هایشان را انجام می دهند.

وجود پشتیبانی قوی سایت 

وجود پشتیبانی قوی سایت  و خدمات پس از فروش در یک وب سایت بسیار مهم بوده و جزء موارد حیاتی حساب می شود. با توجه به امکان ایجاد مشکل یا تغییر خاص سایت نیازمند پشتیبانی خواهد بود. پشتیبانی ضعیف و نا کارآمد نیز موجب سردرگمی و نارضایتی مخاطب خواهد شد. از همین رو یکی از مولفه های اصلی شرکت های برتر طراحی سایت، وجود پشتیبانی قوی است.

تناسب بین قیمت و خدمات ارائه شده 

تناسب خدمت ارائه شده و تعرفه آن کار بسیار مهم است. خدمات ارائه شده ای که به شکلی حرفه ای کار شود، کپی نباشد و… ، دارای قیمت های بالاتری خواهد بود. در نتیجه این را باید در نظر داشته باشید که قیمت های بالا برای انجام خدمات خاص بی دلیل نیست. به هر حال شما می توانید با تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به شرکت ها، از تعرفه خدمات آنان با خبر شوید.

وجود انواع روش های طراحی سایت و حق انتخاب کارفرما 

علاوه بر اینکه تمامی شرکت های برتر دارای چندین نمونه از انواع طراحی سایت می باشند؛ روش های گوناگونی نیز برای طراحی این سایت ها وجود دارد. این روش ها عبارتند از:

 • سایت های وردپرسی با طرح های آماده و یا اختصاصی
 • طراحی سایت برنامه نویسی با استفاده از زبان های برنامه نویسی

 کارفرما با توجه به علایق و نیازهای خود می تواند یکی از روش ها را برای طراحی سایت خود در نظر داشته باشد. 

پرس و جو و دریافت نظرات مشتریان قبلی 

گاهی ممکن است شرکت طراحی سایت با وجود نمونه کارهای ضعیف با به کارگیری راهکارهایی چون افزایش سئو و… رتبه بالاتری را در گوگل کسب نماید. اما به هیچ عنوان نمی تواند نظرات مشتریان خود را تغییر دهد. در نتیجه هنگامی که در مورد شرکتی به تحقیق می پردازید به نظرات مشتریان قبلی بسیار توجه نمایید تا بتوانید تصمیمی درست بگیرید.

برترین شرکت های طراحی سایت 

اکنون که با فاکتورهای انتخاب برترین شرکت طراحی سایت آشنا شدید، نوبت به معرفی لیست بهترین شرکت های طراحی سایت می‌ رسد. تمامی این شرکت ها در ادامه تک به تک بررسی شده و مزایا و معایب آنها ذکر شده است. 

وبسیما

این شرکت فعالیت خود را در سال 1391 آغاز کرده و دارای تیمی حرفه ای و خلاق می باشد. تک به تک کارکنان این تیم دوره های آموزشی طراحی سایت را گذرانده اند. مجموعه وبسیما خود را به عنوان خلاق ترین شرکت طراحی سایت معرفی نموده است. در ادامه با مزایا و معایب این شرکت بیشتر آشنا شده ایم.

مزایا

 1. پشتیبانی قوی و مناسب
 2. دارای مشاوره 
 3. طراحی های خلاقانه
 4. کدنویسی های استاندارد و بهینه شده

معایب

 1. قیمت نسبتا بالای خدمات ارائه شده
 2. مشکلاتی در ریسپانسیو بودن سایت ها
 3. نمونه کار های وردپرسی

ایران سایت

شرکت ایران سایت در سال 1379 شروع به فعالیت نمود. این شرکت در تمامی حوزه های مربوط به سایت فعالیت می نماید. ایران سایت به دلیل آنکه ایده های برتری را در حیطه طراحی سایت به کار می گیرد، جزء یکی از فعال ترین شرکت ها در زمینه کاری خود می باشد. بسیاری از مشتریان این مجموعه جزء مشتریان قدیمی این سازمان می باشند.

مزایا

 1. سابقه زیاد در طراحی سایت
 2. پشتیبانی مناسب
 3. ارائه خدمات با تعرفه های مشخص

معایب

 1. عدم خلاقیت در اکثر طراحی ها
 2. مشکل در ریسپانسیو موبایل
 3. عدم همکاری با برند های معتبر

افق ایرانیان 

فعالیت شرکت افق ایرانیان در سال 1398 شروع شده است. این شرکت در شمال غرب کشور، استان آذربایجان غربی واقع شده است. حیطه فعالیتی شرکت افق ایرانیان تبلیغاتی می باشد. یکی از حوزه های کاری این شرکت، طراحی سایت در ارومیه می باشد. در ادامه با چند نمونه از مزایا و معایب شرکت بزرگ افق ایرانیان آشنا شده ایم.

مزایا

 1. پشتیبانی مناسب و قابل قبول
 2. تعرفه های مشخص برای خدمات
 3. دارای سایت های ریسپانسیو
 4. توجه به طراحی رابط و تجربه کاربری در طراحی سایت

معایب

 1. سابقه کم در طراحی سایت
 2. اکثرا سایت های طراحی شده وردپرسی بوده و دارای تعداد محدودی سایت کدنویسی است

وب رمز

وب رمز یک شرکت طراحی سایت است. این شرکت در سال 1381 فعالیت خود را شروع کرده است. بیشتر نمونه کارهای این مجموعه بین المللی می باشند. تمامی خدماتی چون طراحی پرتابل، سرورهای مجازی، سئو سایت و … را می توانید از این شرکت دریافت نمایید. همچنین این شرکت دارای کارشناسان بسیار مجرب برای راهنمایی افراد نیز می باشد.

مزایا

 1. طراحی وب سایت به طور تخصصی همراه با جدیدترین دانش ها
 2. ارائه مشاوره در زمینه کسب و کار آنلاین
 3. دارای تیم بسیار حرفه ای و متخصص
 4. ارائه سرورهای مجازی مختلف

معایب

 1. دامنه فعالیت گسترده و سنگین
 2. قیمت های نسبتا بالا

کاسپید 

شرکت کاسپید جز مجموعه هایی است که در زمینه طراحی سایت فعالیت دیرینه ای دارند. حوزه فعالیتی این شرکت در داخل و خارج از کشور می باشد. در ادامه چندین مورد از مزایا و معایب این شرکت ذکر شده است.

مزایا

 1. بهینه سازی سایت
 2. طراحی اپلیکیشن 
 3. خدمات سئو سایت
 4. ارائه نمونه کارهای متعدد

معایب

 1. قیمت بسیار بالای خدمات طراحی سایت

سه سوت وب 

سه سوت وب جزء شرکت هایی است که خدمات تخصصی را برای مشتریان خود ارائه می دهد. این شرکت به عنوان آژانس برتر طراحی سایت محسوب می شود. همچنین شما می توانید قبل از به راه انداختن کسب و کارتان با کارشناسان مجرب این مجموعه مشورت نمایید. 

مزایا

 1. طراحی وب سایت همراه با امنیت بالا
 2. گرافیک و ظاهر زیبا
 3. سرعت خوب
 4. افزایش سئو سایت

معایب

 1. قیمت نسبتا بالا

نوین 

 شرکت نوین سال های بسیاری را در حیطه طراحی سایت فعالیت کرده است و شما می توانید در راستای بهبود کسب و کار خود با کارشناسان این شرکت مشورت نمایید.

مزایا

 1. طراحی مطلوب و خلاقانه
 2. نمونه کار های خوب
 3. پشتیبانی مناسب
 4. مشاوره تبلیغاتی مناسب

معایب

 1. دور شدن از فضای طراحی سایت
 2. نمونه کار های کم
 3. سرعت متوسط با توجه به فاکتور مهم سرعت وب سایت در تجربه کاربری
 4. بالا بودن تعرفه خدمات

وب وان

یکی از قدیمی ترین شرکت های طراحی سایت، مجموعه وب وان می باشد. این شرکت فعالیت خود را در سال 1387 شروع کرده و پروژه های موفق بسیاری را تحویل مخاطبان خود داده است. عملکرد خلاقانه تیم این شرکت در نمونه کارهای ارائه شده بسیار مشهود است. روز به روز نیز به تعداد مشتریان این مجموعه افزوده می شود.

مزایا

 1. طراحی 4500 وب سایت در داخل و خارج از کشور
 2. خدمات سفارش طراحی سایت اختصاصی
 3. طراحی اپلیکیشن 
 4. ارائه خدمات سئو 

معایب

 1. قیمت بالای خدمات ارائه شده مجموعه

وب 24

این شرکت با چندین سال سابقه کاری در سال 1388 توانست تا یکی از بهترین مجموعه ها در زمینه طراحی سایت شناخته شود. در ادامه به مزایا و معایب این مجموعه بیشتر پرداخته ایم.

مزایا

 1. فعالیت موفق در زمینه برنامه نویسی
 2. دانش به روز و حرفه ای بودن تیم
 3. خدمات سئو سایت
 4. دارای ایده های خلاقانه در زمینه طراحی سایت
 5. تحلیل نیاز مشتری و ارائه مشاوره مناسب
 6. آموزش های متعدد در زمینه های دیجیتال
 7. طراحی ریسپانسیو

معایب

 1. پشتیبانی ضعیف در بخش تیکت
 2. هزینه بالای طراحی سایت و خدمات

آی وحید 

آی وحید یک شرکت قدیمی اما دارای نیروی متخصص و جوان می باشد که توانسته است تا جزء ده شرکت برتر طراحی سایت قرار بگیرد. این مجموعه با بهره گیری از به روز ترین متدهای طراحی می تواند نیاز وب سایت ها را برطرف نماید.

مزایا

 1. کد های بهینه شده در طراحی سایت
 2. پشتیبانی خوب و مشاوره مناسب
 3. نمونه کارهای متعدد
 4. طراحی ریسپانسیو

معایب

 1. بالا بودن تعرفه خدمات
 2. از دسترس خارج شدن سایت های طراحی شده
 3. سرعت متوسط  و پایین سایت ها
مقایسه شرکت های طراحی سایت

ویژگی های طراحی مناسب سایت

چندین فاکتور در طراحی یک سایت مناسب برای کسب و کارها وجود دارد که در صورت رعایت و پایبندی به این اصول سایتی قوی و متناسب آن شغل تهیه خواهد شد. در ادامه به مهمترین ویژگی های طراحی مناسب سایت اشاره شده است. 

نقشه راه اصولی 

وب سایت هایی که دارای صفحات زیادی هستند، می توانند با نقشه راه اصولی به نحوه پیدا کردن صفحات توسط کاربران تا حد بسیار زیادی کمک نموده و این فرآیند را بهبود بخشند. مسیر راهنما breadcrumbs سبب می شود تا کاربر سریع تر به اطلاعات مهم و مدنظرش دسترسی پیدا کند و همین امر در بهبود تجربه کاربری اثر دارد. همچنین وجود نقشه اصولی قابلیت جستجو در بخشها و صفحات وب سایت را بهبود می بخشد.

انتشار اطلاعات مناسب کسب و کار 

مسلما هر کسب و کاری دارای یک سری اطلاعات در زمینه فعالیت های خود است. به علاوه توجه به این موضوع و انتشار محتوای متناسب با حوزه فعالیتی نیز بسیار مهم است. در نتیجه صاحبین کسب و کار باید اطلاعات تخصصی و کاری خود را در اختیار گروه طراحی سایت قرار دهند تا این اطلاعات جمع آوری شده در صفحات اصلی مورد استفاده قرار بگیرند.

ارائه اطلاعات تماس 

برای حرفه ای تر دیده شدن کسب و کارها، لازم است تا اطلاعات مرتبط با آن شغل به طور مثال آدرس، ایمیل و شماره تماس یا آدرس مکان کاری و… در اختیار عموم قرار داده شود. 

وجود رابط کاربری جذاب و آسان

به ذهنیتی که مخاطب از خدمات، محصولات، سایت و… کسب می نماید، تجربه کاربری گفته می شود. از همین رو وجود رابط کاربری جذاب و آسان به منظور افزایش رضایت مشتریان شکل می گیرد و این امر سبب بهبود نگرش کاربر می شود.

به همین دلیل شرکت های برتر طراحی سایت، راحتی کاربر و تجربه آن را یکی از مهم ترین اصول طراحی سایت می دانند.

امنیت بالای سایت

با انجام برخی کارها در امنیت سایت، امکان نفوذ به حداقل خود خواهد رسید. رمزنگاری تبادل داده‌ ها یکی از بهترین اقدامات فراهم نمودن امنیت سایت ها می باشد. با به کارگیری پروتکل امنیتی SSL این کار به راحتی انجام خواهد شد. این امنیت تابع موارد دیگری چون امنیت شبکه، سرور، اینترنت، نرم افزار و… نیز می شوند که نقش بسیار کلیدی در تامین زیر ساخت ها دارند.

وجود لینک شبکه های اجتماعی

قرار دادن لینک شبکه های اجتماعی در فوتر سایت و صفحه تماس با ما امری مهم برای کسب و کارها است. زیرا در این قسمت ها آیکون های شبکه های اجتماعی همراه با آدرس قرار می گیرد. این امر نیز باعث گسترش حیطه کسب و کار به فضای مجازی شده و سبب افزایش تعامل با مخاطبان می شود.

هاست و سرور مناسب

به عبارتی ساده تر هاستینگ فضایی است که دیتاهای سایت و تمامی اطلاعات آن را در خود نگه می دارد. مواردی نیز به طور مستقیم به هاستینگ مرتبط می شود از جمله سرعت لود، امنیت و… که باید به این موارد نیز توجه ویژه ای گردد تا بتوان هاست و سروری مناسب برای یک سایت انتخاب نمود.

طراحی سایت واکنش گرا

سخن پایانی

باید بدانیم تا حیاتی ترین مورد در زمینه موفقیت کسب و کارها دیده شدن آنها از سمت مشتری است. یکی از موارد در دیده شدن، طراحی مناسب سایت برای بیزینس ها می باشد. در این زمینه نیز شرکت های بسیاری به فعالیت می پردازند. در این مطلب سعی نمودیم تا با اهمیت طراحی سایت آشنا شده و ویژگی های طراحی سایت را بیان نمایم. همچنین ده مورد از بهترین شرکت ها را در این زمینه معرفی نمودیم. شما می توانید تا با مطالعه این مطلب بهترین تصمیم را برای کسب و کارهای خود اتخاذ نمایید.

سوالات متداول

بهترین شرکت در زمینه طراحی وب سایت کدام است؟

برای آنکه بتوانید بهترین شرکت را در این زمینه انتخاب نمایید نیازمند تحقیق فراوان و همچنین مشاهده نمونه کارهای متعدد آن مجموعه می باشید تا بتوانید تصمیم نهایی خود را بگیرید.

نحوه سفارش طراحی سایت را توضیح دهید؟

بهترین اقدام در سفارش طراحی سایت حرفه ای قبل از انجام هر کاری دریافت مشاوره به شکل حضوری و یا تلفنی می باشد. به طور معمول نیز تمامی شرکت های معروف و موفق در این زمینه همراه با ارائه خدمت مدنظرتان، مشاوره های لازم را در اختیارتان خواهند گذاشت.

شرکت حرفه ای در طراح سایت چه ویژگی هایی دارد؟

شرکت های برتر طراحی سایت باید کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. این شرکت نباید از قالب های کپی شده خارجی استفاده نماید. مجموعه های موفق در این زمینه دارای تیم حرفه ای و خلاق می باشند تا بتوانند نیاز مشتریان خود را به بهترین شکل ممکن برطرف نمایند.

آنچه در این مطلب خواهید خواند
فهرست مطالب
با ما تماس بگیرید؛ خوش‌حال می‌شویم

جهت کسب جزئیات بیشتر و ثبت سفارش با کارشناسان افق ایرانیان در ارتباط باشید. 

کال تو اکشن

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *